ارزش روز سهام عدالت و دارایکم در ۱۸ اسفند در ادامه آمده است.

بازار بورس امروز دوشنبه ۱۸ اسفند ۹۹ ماه همچون دیروز مثبت بود و اکثر نماد‌های بزرگ و شاخص ساز با تقاضای بالایی همراه بودند و با روندی مثبت و صعودی آغاز بکار کردند و ادامه پیدا کرد به طوری که شاخص کل بورس امروز ۲۴ هزار و ۳۴۴ واحد رشد کرد و نهایتا این رقم به ۱ میلیون و ۱۹۹ هزار و ۹۴۰ واحد رسید.
همچنین نماد‌های کوچک بازار نیز امروز وضعیت خوبی داشتند و شاخص کل هم وزن نیز مثبت شد و با هزار و ۱۸۹ واحد افزایش به ۴۳۲ هزار و ۴۷ واحد رسید.
نماد‌های معاملاتی فولاد، فملی، شستا، فارس، شپنا، تاپیکو و وغدیر از مهمترین نماد‌های معاملاتی و تاثیر گذار بورس امروز بودند که همگی در مدار مثبت معامله شدند و تاثیر به سزایی بر رشد شاخص کل بورس امروز داشتند.

حتما بخوانید : آخرین وضعیت ۳۶ سهم پرتفو سهام عدالت در اسفند ۹۹

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش  سهام عدالت  به ۷ میلیون و ۹۸۳ هزار و ۶۰۰ تومان رسید که نسبت به دیروز ۳ درصد معادل ۲۳۸ هزار و ۳۵۲ تومان افزایش داشت.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون و ۷۹۰ هزار و ۱۶۰ تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۱۸ اسفند ماه ۹۹

 
ارزش دارایکم چقدر شد؟

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با افزایش ۴.۲۵ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۴ هزار و ۶۸۱ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۹۳۶ هزار و ۲۰۰ تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با افزایش ۵.۳۹ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۴ هزار و ۸۴۱ تومان معامله شد.

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۱۸ اسفند ماه ۹۹