قیمت سهام عدالت و دارایکم امروز 15 فروردین ماه در ادامه آمده است. با ما همراه باشید.

شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات در ادامه روند کاهشی روز‌های گذشته امروز ۱۵ فروردین با افت ۱۳ هزار و ۴۰۰ واحدی در سطح یک میلیون و ۲۶۹ هزار واحد قرار گرفت و شاخص کل هم‌وزن نیز سرخپوش شد و و با افت ۱۲۰۰ واحدی به ۴۳۹ هزار و ۹۱۶ واحد رسید. «فولاد»، «فملی» و «فارس» نماد‌هایی بودند که بیشترین تاثیر منفی را در شاخص داشتند و «برکت»، «اپال»، «شستا» سه نماد پرتراکنش بورس امروز بودند.
ارزش روز سبد بورسی سهام عدالت امروز دوباره به تناسب ریزش شاخص کل با کاهش مواجه بود. در پایان معاملات امروز بازار سرمایه ، مجموع ارزش نماد‌های تشکیل دهنده سهام عدالت همچون وتجارت، وبصادر، فولاد، فارس، فملی، شتران، وبملت، اخابر، کچاد، شپنا، رمپنا، شبندر، فخوز و کگل تغییراتی را تجربه کردند.

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش  سهام عدالت  به ۸ میلیون و ۵۸۸ هزار و ۶۴۱ تومان رسید که نسبت به آخرین روز معاملاتی گذشته ۱.۳ درصد معادل ۱۲۱ هزار و ۹۱۵ تومان کاهش داشت.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۵ میلیون و ۱۵۳ هزار و ۱۸۴ تومان رسیده است.

قیمت روز سهام عدالت چقدر شد؟

ارزش دارایکم چقدر شد؟

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با کاهش ۳.۸۶ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۳ هزار و ۱۸ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۶۰۳ هزار و ۶۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با کاهش ۴ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۳ هزار تومان معامله شد.

قیمت روز سهام عدالت چقدر شد؟