به گزارش افکارنیوز به نقل از مهر، دکتر محمود احمدی نژاد در احکامی جداگانه ضمن تشکر از زحمات رحیم قربانی رئیس و عضو سابق هیئت عامل صندوق ملی، محمدرضا فرزین را به عنوان "رئیس و عضو هیئت عامل صندوق توسعه ملی" و مهدی اخوان بهابادی را به عنوان "دبیر شورایعالی و رییس مرکز فضای مجازی کشور" منصوب کرد.

احکام رئیس جمهور به شرح زیر می باشند:

بسم‌الله الرحمن الرحیم
جناب آقای دکتر محمدرضا فرزین
سلام علیکم
به استناد ماده هشتاد و چهارم قانون برنامه پنج‌ساله پنجم توسعه و با عنایت به مصوبه مورخ ۴ خرداد ۱۳۹۱ هیات امنای صندوق توسعه ملی، جنابعالی را به عنوان «رییس و عضو هیات عامل صندوق توسعه ملی» منصوب می‌نمایم.
از خداوند منان توفیق هر چه بیشتر شما را در انجام وظایف تحت توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) مسألت دارم.
محمود احمدی‌نژاد

بسم‌الله الرحمن الرحیم
جناب آقای دکتر رحیم قربانی
سلام علیکم
بدینوسیله از زحمات جنابعالی در دوران تصدی مسئولیت «رییس و عضو هیات عامل صندوق توسعه ملی» تشکر و قدردانی می‌نمایم. امیدوارم این زحمات در پیشگاه خداوند متعال مأجور بوده و جنابعالی نیز در تمام مراحل زندگی در خدمت به مردم عزیز و میهن اسلامی موفق و مؤید باشید.
محمود احمدی‌نژاد

بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای دکتر مهدی اخوان بهابادی
سلام علیکم
به استناد ماده ۲ آیین‌نامه داخلی شورایعالی فضای مجازی کشور و با عنایت به رأی اکثریت مطلق اعضاء آن شورا در جلسه مورخه ۶ خرداد ۱۳۹۱ جنابعالی را به عنوان «دبیر شورایعالی و رییس مرکز فضای مجازی کشور» منصوب می‌نمایم.
امیدوارم با استفاده از توان علمی و فناوری کشور و امکانات مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی و ظرفیت موسسه تحقیقات ارتباطات و فناوری اطلاعات و با ایجاد مرکز فضای مجازی نسبت به انجام مأموریت‌های محوله اقدام نمایید. لازم است پیشنهاد اساسنامه مرکز را در اولویت قرار دهید.
از خداوند منان توفیق هر چه بیشتر شما را در انجام این امر خطیر تحت توجهات حضرت ولی عصر(عج) مسألت دارم.
محمود احمدی‌نژاد