ممنوعیت استخراج رمزارز ها توسط چین،کارآفرینان این کشور را مجبور به خروج از این کشور و مهاجرت به کشور های دیگر از جمله تگزاس کرده است.به گفته کارشناسان ،تگزاس در آینده ای نزدیک به پایتخت ارزهای دیجیتال تبدیل می شود.

قیمت ارز‌های دیجیتالی در ۱۳ شهریور/ ورود بیت کوین به کانال ۵۰ هزار دلار

در حال حاضر "پناهندگان بیت کوین" چین به سرعت در حال تلاش برای یافتن یک موقعیت جدید هستند، چه در قزاقستان، روسیه یا آمریکای شمالی، زیرا زمان برای استخراج کنندگان بیت کوین به معنای واقعی کلمه پول است.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹۴۷.۰ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۳۹.۸۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۶۰ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۹.۵۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

کاردانو

کاردانو با نماد اختصاری ADA یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹۴.۰۱ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۹۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارز‌های دیجیتالی

شما مخاطبان می‌توانید، قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین و اتریوم در ۱۳ شهریور۱۴۰۰ را در ادامه این خبر ببینید:

ارز دیجیتال قیمت(دلار) قیمت(تومان)
بیت کوین ۵۰,۳۴۳ ۱,۳۷۸,۳۴۲,۱۰۲
اتریوم ۳۹۱۰.۳۰ ۱۰۷,۰۷۱,۰۹۸
کاردانو ۲.۹۴ ۸۰,۴۴۴
بایننس کوین ۴۸۹.۳۹ ۱۳,۴۰۳,۳۷۵
تتر ۱ ۲۷.۳۹۶
ریپل ۱.۲۸ ۳۵,۰۷۷
دوج کوین ۰.۲۹۷ ۸,۰۹۹
سولانا ۱۴۷.۹۲ ۴,۰۴۸,۸۵۶