در ساعات نخست معاملات روز سه‌شنبه، بازار رمزارز ها روند صعودی در پیش گرفته و اکثر کوین‌ها در محدوده سبز قرار دارند. ارزش بازار جهانی رمزارز‌ها در حال حاضر ۱.۸۹ تریلیون دلار است که ۴.۶۵ درصد رشد را نسبت به دیروز نشان می‌دهد.

همچنین حجم کل معاملات در طول ۲۴ ساعت گذشته ۳۹.۷۱ درصد افزایش یافته و به ۹۲.۱۷ میلیارد دلار رسیده است. بیتکوین با رشد حدود ۵ درصد به کانال ۴۰ هزار دلار و اتریوم با افزایش بیش از ۴ درصد به قیمت ۳ هزار و ۴۶ دلار معامله می‌شوند.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۷۵.۶۲ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۳۹.۰۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۶۶.۹۷ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۸.۴۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

تتر

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۲.۷۵ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۴.۱۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارز‌های دیجیتالی در ۳۰ فروردین

قیمت ارز‌های دیجیتالی

شما  می‌توانید، قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین و اتریوم در ۳۰ فروردین را در ادامه این خبر ببینید؛

ارز دیجیتال قیمت (دلار) قیمت (تومان)
بیت کوین 40,788 ۱,۱۳۸,۰۰۱,۱۹۴
اتریوم 3,046 ۸۵,۰۱۵,۲۰۶
تتر 1 ۲۷,۸۷۶
بایننس کوین 417 ۱۱,۶۸۴,۳۴۹
ای یو اس دی کوین 0.99 ۲۷,۹۵۲
ریپل 0.77 ۲۱,۶۳۴
سولانا 102 ۲,۸۶۴,۸۹۱

 

سایر رسانه‌ها