افکارنیوز:محمدعلي ضيغمی، در خصوص تعيين قيمت زولبيا و بامبيه در آستانه ماه مبارك رمضان اظهار داشت: در استانهاي مختلف كميته نظارت مسئول تعيين قيمت براي عرضه زولبيا و بامبيه است.
وی در واکنش به این سؤال که تنها یک هفته مانده به ماه مبارک رمضان هنوز قیمتها تعیین نشده است اظهار داشت: کارهای کارشناسی آن انجام شده است. در برخی استانها قیمتها اعلام شده و در تهران هم طبق آخرین پیگیری های انجام شده تا چند روز آینده قیمت عرضه زولبیا و بامیه اعلام خواهد شد.
وی همچنین در خصوص آخرین وضعیت سبد کالایی کارمندان اظهار داشت: اتحادیه اسکاد کارهای مربوط به سبد کالایی کارمندان را انجام داده و ابلاغیه آن به بخش‌های مختلف استانی و ادارات کل در کشور اعلام شده است.
وی در خصوص این سبد کالایی گفت: ما سه کالای برنج، روغن و قند و شکر را برای این سبد کالایی در نظر گرفته ایم که اتحادیه نیز ۴ قلم کالای اساسی دیگر را به آن اضافه کرده که پیش از آغاز ماه مبارک و یا در روزهای آغازین آن بین جامعه کارمندان کشور توزیع خواهد شد.
معاون وزیر بازرگانی در خصوص تعداد نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا در تهران گفت: ‌ مثل سال گذشته ۴ جشنواره عرضه مستقیم کالا در ۴ نقطه تهران با همکاری شورای اصناف کشور برگزار می‌شود.