قیمت روغن shell corea s2r 68 ، روغن صنعتی شل و گریس مولیکوت در فیدار اویل

روغن shell corea s2r 68 یک روغن کمپرسور هوا است که با مواد تمیز کننده با کیفیت بالا طراحی شده است.این روغن در ظروف ۲۰ لیتری و ۲۰۹ لیتری عرضه می گردد.

روغن shell corea s2r 68 

برای هر یک از نیازهای فنی و شرایط عملیاتی ، یک روغن Shell وجود دارد که برای کمک به استفاده بهینه از سرمایه گذاری طراحی شده است.محدوده Shell Corena شامل آخرین روغن های مصنوعی برای محافظت در برابر سایش در شرایط دمایی و عملیات طولانی است.

روغنshell corena S2R 68  شما را قادر می سازد بهترین شرایط را با نیازهای عملیاتی خود داشته باشیداز دست دادن فشار در کمپرسورهای فرسوده می تواند کارآیی عملیاتی را کاهش ،هزینه را افزایش دهد.

این دستگاه از یک سیستم پاک کننده حاوی افزودنی استفاده می کند تا حفاظت و عملکرد خوبی را برای کمپرسورهای با فشار 15 بار و دمای 100 درجه سانتیگراد با فواصل نگهداری روغن تا 4000 ساعت فراهم کند.روغن Shell Corena با قطعات آببندی و کاسه نمدها بسیار سازگار است.

قیمت روغن shell corea s2r 68 ، روغن صنعتی شل و گریس مولیکوت در فیدار اویل

روغن صنعتی شل

روغن شل تولید شرکت شل است که یکی از بهترین شرکت های تولید روغن در سراسر دنیاست.روغن شل دارای مولکول های روغن خالص است که سبب می شوند اصطکاک سیال کاهش پیدا کرده و سبب افزایش توان موتور و گشتاور آن و همچنین سایش کم تر قطعات داخلی می گردد.

در نتیجه روغن شل سبب روانکاری هر چه بهتر قطعات داخلی شده و باعث کم کردن فرسودگی و اصطکاک سبب افزایش طول عمر دستگاه می گردد.اگر می خواهید برای بلند مدت از دستگاه استفاده کنید، این نوع روغن به دلیل این که تعداد دفعات تعویض کم تری دارد سبب افزایش کیفیت شده و در نتیجه از همه نظر به صرفه تر است

روغن شل را از نظر گرانروی به دو دسته تقسیم می کنند که دسته اول تک درجه ای و دسته دوم چند درجه ای یا چهارفصل هستند.از دیگر مزایای روغن صنعتی شل می توان به مقاومت بسیار زیاد آن در برابر فروپاشی دمایی، اکسیداسیون و تشکیل رسوب اشاره کرد.

قیمت روغن shell corea s2r 68 ، روغن صنعتی شل و گریس مولیکوت در فیدار اویل

مزایای روغن صنعتی شل و تنوع بسیار زیاد این نوع روغن سبب گردیده به یکی از پر کاربردترین روغن ها تبدیل شود. از جمله مهم ترین مزایای این نوع روغن می توان به کیفیت بالا و قیمت استاندارد آن اشاره کرد.

گریس مولیکوت

یکی از معروفترین گریس های صنعتی و خودرویی، گریس مولیکوت می باشد. این گریس از کیفیت بالایی برخوردار بوده و همچنین قابلیت تحمل در دماهای بالا را دارد

همانطور که میدانید، گریس ها در صنعت کاربرد بسیاری دارند و زمانی که شما نتوانید به وسیله روغن، روانکاری انجام دهید میتوانید از گریس استفاده کنید. گریس ها به دلیل چسبندگی بالا در انواع بلبرینگ ، چرخدنده و … بسیار کاربرد دارند

فیدار گستر یکی از مجموعه های بزرگی است که امروزه در تلاش است که بهترین محصولات را به دست مشتریان برساند و باعث رضایت کامل آنها شود.

قیمت روغن shell corea s2r 68 ، روغن صنعتی شل و گریس مولیکوت در فیدار اویل