اعلام آمادگی ایکائو برای توسعه آموزشی در حوزه حمل و نقل هوایی

محمد ابوبکر فارع، رئیس دفتر منطقه‌ای ایکائو در دیدار با کاپیتان محمد محمدی بخش معاون وزیر و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از عمکلرد بسیار حرفه‌ای و دقیق مدیریت این سازمان و کارکنان مجرب آن اعلام کرد:  این دفتر آماده توسعه روابط فی مابین با ایران و ارائه کمک‌های لازم به منظور برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی است.

او همچنین با اشاره به توسعه هوانوردی به ویژه در حوزه پهپادی در آینده، تصریح کرد: از پیشرفت شگفت آور جمهوری اسلامی ایران در حوزه بهره برداری غیرنظامی از پهپاد‌ها و مدیریت موثر سازمان هواپیمایی کشوری در این خصوص خرسند است و در این راستا آماده نقش آفرینی در تبادل تجربیات با سایر کشور‌های دنیاست.

او ضمن اشاره به بازدید‌های متعدد انجام شده، وضعیت صنعت هوایی ایران را بیش از حد انتظار اعلام و ابراز امیدواری کرد با توجه به وجود توانمندی‌ها شاهد پیشرفت روز افزون در این بخش باشیم.

در ادامه این دیدار رئیس سازمان هواپیمایی کشوری نیز آمادگی این سازمان به منظور برگزاری اجلاس بین المللی و منطقه‌ای به میزبانی جمهوری اسلامی ایران را اعلام کرد.

گفتنی است؛ در پایان تفاهم نامه‌ای در خصوص فرصت‌های آموزشی و بهره گیری از دانش کارشناسان سازمان هواپیمایی کشوری در ادیت‌های بین المللی به امضاء رسید.

اعلام آمادگی ایکائو برای توسعه آموزشی در حوزه حمل و نقل هوایی