آغاز حراج بزرگ اردیبهشت ایران خودرو/ 60 تا 90 روزه تحویل بگیرید!

لطفاً توجه داشته باشید که در صورت انجام مراحل از طریق وبسایت‌های دیگر،  شرکت ایران خودرو  هیچ‌گونه مسئولیتی را بر عهده نمی‌گیرد.

ثبت نام تنها از طریق وبسایت ایران خودرو و به صورت آنلاین انجام می‌شود و متقاضیان موظفند نمایندگی محل سکونت خود را برای ثبت سفارش انتخاب کنند.

پیش پرداخت اولیه باید به صورت نقدی از طریق کارت بانکی مالک قرارداد انجام شود.

هزینه حمل‌ونقل خودرو به نرخ نهایی محصول اضافه خواهد شد. هر فرد (با کد ملی مشخص و شرایط سنی بالای ۱۸ سال) تنها مجاز به ثبت نام برای یک دستگاه خودرو است.

متقاضیان فوق میتوانند طی مدت ۱۰ روز نسبت به انتخاب و واریز وجه اقدام نمایند.

مراتب از طریق ارسال پیامک نیز به واجدین شرایط اولویت ذیل اطلاع رسانی شده است.

به دنبال صدور مجوز تغییر نرخ پژوپارس به نظر می‌رسد طی روزهای آینده نرخ جدید سایر خودروهای داخلی هم توسط خودروسازان اعلام شود.

سرانجام بعد از کشمش‌های فراوان بر سر زیان انباشته خودروسازان امروز ایران خودرو از افزایش نرخ یکی از محصولات پرتقاضای خود که از سال گذشته تولید آن حاشیه‌های بسیاری داشت خبرداده است.

آغاز حراج بزرگ اردیبهشت ایران خودرو/ 60 تا 90 روزه تحویل بگیرید!

براساس اعلام ایران خودرو نرخ پژوپارس که مدت‌ها تغییری نکرده بود با دریافت مجوز ۴۴۵ میلیون و ۷۴۲ هزارو ۳۰۰ تومان تعیین شده است و متقاضیان باید برای تکمیل وجه قیمت‌های جدید را در قراردادهای خود لحاظ کنند.

البته نکته مهم اینجاست با صدور مجوز تغییر نرخ پژوپارس به نظر باید منتظر افزایش نرخ کارخانه‌ای سایر انواع خودروهای داخلی بود.

طی روزهای آینده نرخ جدید سایر خودروهای داخلی هم توسط شرکت‌ها اعلام شود.