ریزش سنگین بورس در میانه هفته؛ یازدهمین ریزش متوالی رقم خورد+ اینفوگرافیک

  شاخص کل بورس تهران با کاهش ۳۲ هزار و ۳۹۱ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۱۶۰ هزار و ۷۸۰ واحدی قرار گرفت و برای سومین روز متوالی در هفته جاری و یازدهمین روز متوالی معاملاتی اخیر به روند ریزشی خود ادامه، داد.

شاخص کل هم‌وزن بورس، نیز با ریزش ۱۲ هزار و ۸۰۰ واحدی در ارتفاع ۷۱۶ هزار و ۶۳ واحدی قرار گرفت.

ارزش بازار بورس تهران به ۷۴ همت و ۵۹۴ میلیارد تومان رسید و تعداد ۳۵۸ هزار و ۹۰۰ معامله مورد دادوستد قرار گرفت؛ ارزش معاملات امروز بازار سهام، نیز به ۳۹ همت و ۵۳۹ میلیارد تومان رسید.

گفتنی است، نماد‌های فملی، فولاد، فارس، شپنا، وبملت و شستا بیشترین تاثیر بر افت و نماد وامید بیشترین تاثیر بر رشد شاخص کل بورس تهران، داشتند.

ریزش سنگین بورس در میانه هفته؛ یازدهمین ریزش متوالی رقم خورد+ اینفوگرافیک

شاخص کل فرابورس ایران در پایان امروز معاملات بازار سرمایه با ریزش ۴۶۱ واحدی در ارتفاع ۲۳ هزار و ۹۷۴ واحدی قرار گرفت؛ ارزش بازار اول و دوم فرابورس ایران به ۱۳ همت و ۲۰۷ میلیارد تومان رسید و تعداد ۱۷۰ هزار و ۱۵۱ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

ارزش بازار پایه فرابورس ایران به ۳ همت و ۲۹۷ میلیارد تومان رسید و ارزش معاملات امروز نیز به ۴ همت و ۶۰ میلیارد تومان رسید.

لازم به ذکر است، در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، نماد‌های آریا، بپاس، مارون، خاور، وسپهر، آریان و هرمز بیشترین تاثیر بر ریزش شاخص کل فرابورس ایران، داشتند.