به گزارش افکارنیوز به نقل از مهر، این دو مسوول وزارت کشور با اشاره به مشکلات کاری که جزو ذاتی و طبیعی فعالیتهای اجرایی است ،تاکید کردند: این موضوع از اساس صحت نداشته و به فعالیت خود ادامه داده و فرصت حضور در این دولت را تا آخرین لحظه برای خود افتخار می دانند .

همچنین در توضیح استعفای سجادی نژاد اعلام شده است: این استعفا هیچ ارتباطی با حمایت از دولت نداشته و صرفا بنا به مسائل خاص خود این فرد صورت گرفته و و ی همواره از حامیان شهرداری تهران بوده نه دولت.


یکی از روزنامه های صبح در ستون دیگه چه خبر خود، خبری مبنی بر تهدید به قطع حقوق و فشار به مدیران حمل و نقل وزارت کشور که انتقاد هایی کارشناسانه از وضعیت آشفته و نابسامان حمل و نقل و ترافیک در پایتخت می کنند منتشر کرده است.

براساس این خبر رسول عباسی، مجتبی شفیعی و حمید رضا صارمی افرادی هستند که در این خبر نام آنها به عنوان کسانی که احتمال رفتنشان از دولت است، نام برده شده است.

همچنین محسن مسلم خانی و معاون اجرایی و پشتیبانی شهرداری ها و دهیاری های کشور و محمد سجادی نژاد نیز از جمله افرادی بودند که خبر استعفایشان به نقل از یک منبع آگاه منتشر شده است.

بر اساس این گزارش حداقل ۴ مدیر حامی دولت نیز که مخالف اقدامات علیه دولت در سازمان شهرداری ها و دهیاری هستند از این سمت هایشان استعفا می دهند.

گفته شده است معاون عمرانی وزیر کشور مخالف هر گونه انتقاد مدیران زیر مجموعه اش از شهرداری تهران بوده و با آن برخورد می کند.

بر اساس شنیده ها در حالی که هیچ کدام از زیر مجموعه های حمل و نقل و ترافیک وزارت کشور از رای زنی ها برای افزایش قیمت کرایه های مترو، اتوبوس و تاکسی اطلاع نداشت، رئیس شورای شهر تهران در رای زنی با معاون عمرانی وزیر کشور این مصوبه را ابلاغ کرد.

گفته می شود ارشادمنش هر گونه مصاحبه مدیران زیر مجموعه اش را در خصوص مخالفت با افزایش کرایه ها منع کرده و اطلاع رسانی در این خصوص را بر عهده رئیس شورای شهر تهران گذاشته بود .