به گزارش افکارنیوز به نقل از فارس، درپی وقوع انفجار یک کپسول گاز در نزدیکی محمودآباد و زخمی شدن ۱۵ نفر در این سانحه به علت کمبود وسائل اورژانس موضوع به نیکزاد وزیر راه و شهرسازی اطلاع داده میشود.

نیکزاد با احساس مسئولیت جدی در این ماجرا بلافاصله وارد عمل شده و دستور می‌دهد صندلی‌های این هواپیمای ۳۰نفره جمع‌آوری و مجروحان به هواپیما منتقل شوند.

متعاقب انتقال ۱۵ نفر از مجروحان معاونان وزیر و خود نیکزاد وزیر راه تا تهران به صورت ایستاده و سرپایی از بیماران پذیرایی و آنان را مورد لطف قرار می‌دهند.

تیم پزشکی نیز تا مقصد بیماران را مورد درمان اورژانسی قرار داده اما متاسفانه به دلیل حجم جراحات وارده سه نفر در همان پرواز فوت کرده و مابقی در تهران با دستور سریع نیکزاد تحت درمان قرار گرفتند.

رئیس دفتر مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی جمهوری اسلامی ایران که خود به همراه مدیرعامل این سازمان و جمعی از معاونان وزیر و مدیران با تأیید این خبر به خبرنگار فارس گفت: این حرکت شایسته و انسانی وزیر راه و شهرسازی حاوی درس‌های آموزنده‌ای برای همه ما بود.

سیدابوالفضل شریعتی افزود: آقای نیکزاد در طول این پرواز با تواضع کامل خود به مشکلات بیماران رسیدگی میکرد و همه مسئولان و مدیران و معاونان همراه نیز تا تهران بیماران را سرپایی همراهی میکردند.