به گزارش افکارنیوز به نقل از پرشین خودرو، در تهران زندگی می کنید و ماشین ندارید و دوست دارید برای یک بار هم که شده لذت سواری با ماشین های مدل بالا را بچشید پیشنهاد ما به درد شما هم می خورد.

کجاها بهتر است؟
برای این کار بورس خاصی وجود ندارد اما اغلب دامادها از میان آگهی روزنامه ها انتخاب می کنند که چه ماشینی را و از کجا کرایه کنند.

با راننده یا بدون راننده؟
اول از همه باید بسنجید و ببینید که می خواهید خودتان رانندگی کنید یا از راننده استفاده کنید و با توجه به همین نکته دست به انتخاب بزنید.

چند ساعت؟
معمولا قیمت هایی که برای اجاره ماشین ارائه می شود مربوط به ۲۴ ساعت است؛ یعنی یک شبانه روز در اختیار شماست وبه ازای توافق به عمل آمده در مورد هر ساعت تاخیر مبلغی به عنوان جریمه پرداخت می شود.

اگر بدشانس باشید…
اگر بد شانس باشید و خیلی خیلی بد بیاورید، اتفاقی خواهد افتاد که عروسی تان را تحت تاثیر قرار می دهد. تصادف آن هم با ماشین قرضی خیلی ناراحت کننده و البته مشکل ساز است. اگر با خودروهای کرایه ای تصادف کنید چون این خودروها بیمه بدنه هستند هزینه تعمیرات توسط بیمه پرداخت می شود اما هزینه افت قیمت ماشین پای شما خواهد بود.

باید در رانندگی با ماشین قرضی خیلی دقت کنید چون گاهی هزینه افت قیمت ماشین به چند ماشین به چند ده میلیون تومان هم می رسد که برای اول زندگی هزینه خیلی زیادی خواهد بود.

چقدر خرج دارد؟
اگر دنبال جلب توجه هستید و می خواهید چشم فامیل را از حدقه در بیارید باید سعی کنید با دیدن قیمت ها چشم خودتان گرد نشود. در جدول زیر به قیمت برخی از خودروهای کرایه ای اشاره شده است.