به گزارش افکارنیوز به نقل از ايسنا، سيمكارت صفر با كد سه طي روزهاي اخير به مبلغ ۸۵۵ هزار تومان و كاركرده آن ۵۱۰ هزار تومان فروخته شده و قيمت سيمكارت صفر با كد چهار ۶۱۰ هزار تومان و كاركرده آن ۳۵۰ هزار تومان است.

هم‌چنین سیم‌کارت صفر با کد پنج هم به مبلغ ۵۰۵ هزار تومان و کارکرده‌ آن ۳۴۰ هزار تومان به فروش می‌رسد و سیم‌کارت‌های صفر با کد شش به مبلغ ۴۴۰ هزار تومان و کارکرده‌ آن به قیمت ۳۳۰ هزار تومان فروخته می‌شوند.

به گزارش ایسنا، قیمت سیم‌کارت صفر با کد هفت و هشت نیز به مبلغ ۳۴۰ هزار تومان و کارکرده‌ آن ۲۵۰ هزار تومان و قیمت سیم‌کارت‌های ۰۹۱۹ به مبلغ ۱۰ هزار تومان است.

اما همراه اول نسبت به ارائه دو نوع سیم‌کارت دائمی با قیمت‌های ۱۲۴ هزار و ۸۰۰ تومانی با پیش‌شماره ۰۹۱۰(بدون تضمین) و ۲۵۴ هزار و ۸۰۰ تومانی با پیش شماره ۰۹۱۲(تضمین‌دار) اقدام می‌کند.

سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل هم پنج هزار تومان به فروش می‌رسند که دو هزار تومان شارژ اولیه دارند که همراه با آن سیم‌کارت هدیه به خریدار داده می‌شود که برروی آن ۲۰۰ تومان شارژ وجود دارد؛ به‌علاوه ۱۰۰ کیلوبایت GPRS رایگان و ۲۰ پیام الکترونیکی پستچی رایگان هم دارند. اما قیمت سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل هم ۱۲۰ هزار تومان به علاوه چهار درصد مالیات ارزش بر افزوده است.

همچنين ايرانسل دو مدل سيمكارت پيامرسان دائمي و اعتباري دارد كه سيمكارت پيامرسان دائمي ۵۰ هزار تومان است كه ۲۰ هزار تومان قيمت سيمكارت و ۳۰ هزار تومان سپرده است و اعتباري آن چهار هزار تومان به علاوه هزار تومان شارژ اوليه است.