به گزارش جهان، اين عرضه كه در نوع خود بزرگترين عرضه واحدهاي مسكوني در سراسر ميهن اسلاميمان به شمار ميرود حسب تدبير مديريت عامل گروه سازهپايدار قرن آقاي مهندس علي خانمحمدي به شكلي برنامهريزي شده است كه با تنوع پيشرفت فيزيكي ، تنوع زمان تحويل و تنوع كيفيت ساخت ، پاسخگوي اقشار مختلف با توان مالي مختلف باشد .

وی یادآور شد: از واجدین شرایط، طی \ " فرم تقاضا و ثبت نام \ " که فقط در هفته آینده از روز سه‌شنبه پانزدهم مهرماه در جراید کثیرالانتشار کشور ارائه می‌شود، ثبت نام به عمل آمده و واجدین شرایط، حسب زمان ثبت نام، از اولویت واگذاری برخوردار خواهند شد.

محمدرضا بخشی‌پور ادامه داد: گروه سازه‌پایدار قرن با ۵۲ شرکت زیرمجموعه خود برای هموطنان ارجمند، شرایط پرداخت مناسب و قابل قبولی در نظر گرفته و فرآیند واگذاری در سه مرحله نهایی می‌شود: مرحله اول مرحله ثبت نام است که متقاضیان واجد شرایط، باید فرم ثبت نام و تقاضای خود را به یکی از روشهای عنوان شده در آگهی روزنامه به گروه ارسال نمایند. در مرحله دوم، با واجدین شرایط تماس گرفته خواهد شد و متناسب با شهر و متراژ واحد درخواستی، گزینه‌های مناسب، به آنان ارائه خواهد گردید. در مرحله سوم، متقاضیان با مراجعه به دفاتر فروش هر یک از پروژه‌ها در استان مربوطه، ضمن آشنایی نزدیک با پروژه‌ها، نسبت به طی کردن مراحل خرید قطعی، اقدامات لازم را به عمل خواهند آورد.

بخشيپور در پايان ، راههاي ارتباطي جهت كسب اطلاعات بيشتر را از طريق روزنامههاي كثيرالانتشار و سايت www. sazepaydar.ir و شماره تلفن ويژه (۵۰ خط) ۲۶۴۰۴۶۲۶-۰۲۱ و تلفن گويا بهشماره ۶۴۰۶۷-۰۲۱ معرفي نموده و آرزو كرد خدمت جديد سازهپايدار قرن بتواند مورد رضاي الهي قرار گرفته و آسايش هموطنان را به ارمغان آورد .