به گزارش افکار، عبداله بابایی معاون بازار یابی و فروش ایران خودرو با بیان این مطلب گفت : مشتریان میتوانندبا مراجعه به نمایندگیها در سراسر کشور یا از طریق پایگاه اینترنتی به آدرس www. ikco. comوikco. iranecar. comبه‌طور مستقیم، خودرو مورد نظر خود را بر اساس قیمت مصوب خریداری کنند.

وی، قیمت محصولات قابل عرضه از گروه سمند را سمندEF۷ پایه گاز سوز ۲۱میلیون و ۸۱۸ هزار تومان، سمند EF۷ بنزینی ۲۱ میلیون و۹۰ هزار تومان، سورن ELX با موتور EF۷ بنزینی ۲۵ میلیون و ۶۳۰ هزار تومان، سمند SE ۱۷میلیون و ۴۸۰ هزار تومان عنوان کردو اظهارداشت: سمند ال. ایکس بنزینی ۲۰ میلیون و ۲۳۰ هزار تومان و سمند ال‌. ایکس دوگانه سوز نیز با قیمتی معادل ۲۱ میلیون و ۹۱۰ هزار تومان به بازار عرضه می‌شود.

با بایی افزود: پارس سال با قیمتی معادل ۲۲ میلیون و ۹۷۰ هزار، پارس دوگانه ۲۴ میلیون و ۹۲ هزارتومان به بازار عرضه می‌شود.

وی یادآورشد: پژو ۴۰۵ جی. ال. ایکس بنزینی با قیمتی معادل ۱۷ میلیون و ۹۰۶ هزار، نوع جی. ال. ایکس دوگانه سوز ۱۹ میلیون و ۱۱۳ هزار و ۴۰۵ اس. ال. ایکس با موتور ۱۶ سوپاپ ۱۸میلیون و ۶۶۹ هزار تومان به بازار عرضه می‌شود.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو گفت: در فروش جدید ایران خودرو نوع بنزینی وانت با قیمتی معادل ۹ میلیون و ۴۱۰ هزار تومان و دوگانه‌سوز آن با قیمتی معادل ۱۰ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان روانه بازارمی‌شود.

وی تاکید کرد: برای توزیع عادلانه خودرو در سراسر کشور و جلوگیری از هرگونه رانت و سوء استفاده؛ هر یک از مشتریان حقیقی باید یک دستگاه خودرو ثبت‌نام کنند. این در حالی است که اشخاص حقوقی اعم از صاحبان نمایندگی‌های مجاز و خریداران عمده نمی‌توانند خودرو ثبت‌نام کنند.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو خاطر نشان ساخت :بازرسان بهطور نامحسوس از نمایندگیهای فروش بازدیدبه عمل میآورند تا قیمت محصولات بر اساس نرخ مصوب سازمان حمایت از مصرفکننده به مشتریان عرضه شود. چنانچه مشتریان تخلفی در این باره مشاهده کردند میتوانند با شماره تلفن ۰۹۶۴۴۰ تماس گرفته و موضوع را گزارش دهند.