به گزارش افکارنیوزبه نقل از مهر، مدیر عامل کشتیرانی والفجر با بیان این مطلب گفت: این شرکت به منظور مقابله با اثرات تحریم و تنوع دهی بیشتر به فعالیتهای خود دور جدید فعالیت خود رادر زمینه فراساحل آغاز می کند.

حمزه کشاورز افزود: اولین شناور تدارکاتی سکوهای نفتی و دکل های حفاری این شرکت ۱۸ آبان ماه جاری فعالیت خود را آغاز خواهد کرد. وی تصریح کرد: فعالیت این شناور تحت قراردادی ۳ ساله با یکی از شرکتهای مهم فعال در این زمینه آغاز خواهد شد که نقطه عطفی در فعالیتهای شرکت در این زمینه محسوب می شود.

مدیر عامل کشتیرانی والفجر در خصوص جابه جایی مسافر در هفت ماهه سال جاری اظهارداشت: این شرکت در جابه جایی مسافر نیز رشد قابل ملاحظه ای داشته است به گونه ای که تعداد مسافرهای جابه جا شده توسط شش فروند کشتی مسافری این شرکت در هفت ماه سال جاری بالغ بر ۳۵۳ هزار و ۱۱۹ نفر بوده است که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل ۵۸ درصد افزایش نشان می دهد.

وی همچنین به حمل خودرو توسط این شرکت در مدت مذکور اشاره کرد و گفت : تعداد خودروهای وارداتی و ترانزیتی حمل شده توسط شرکت هم در این دوره باحدود هشت درصد افزایش به ده هزار و ۶۸۳ دستگاه رسید که با راه اندازی اخیر خط منظم دبی به بندرلنگه و استقبال تجار داخلی و خارجی انتظار می رود که افزایش بیشتری را در این زمینه تجربه کنیم.