به گزارش افکار،محمدحسن گرمان اظهار داشت: پیش فروش خودرو تیبا بصورت آپشنال و غیرآپشنال با موعد تحویل بهمن و اسفند ماه ۹۱ و فروش فوری خودرو سایپا ۱۴۱ جاری بوده و همچنین پیش فروش محصولات خانواده x۱۰۰ بصورت آپشنال و غیرآپشنال نیز با موعد تحویل بهمن و اسفند ماه ۹۱ و فروش فوری خودروهای سایپا ۱۳۱ و تیبا از امروز آغاز می شود.
وی در خصوص فروش خودروهای شرکت پارس خودرو نیز افزود: پیش فروش تندر۹۰ از امروز و خودرو مگان از تاریخ شنبه ۱۱/۰۹ / ۹۱ هر دو به صورت آپشنال با موعد تحویل اردیبهشت و خرداد ماه ۹۲ از طریق نمایندگی ها در سراسر کشور و یا سایت فروش اینترنتی گروه خودرو سازی سایپا به نشانیwww. saipagroup. irقابل ثبت نام است.
گرمان همچنین یادآور شد: فروش فوری اینترنتی خودرو نیسان تیانا نیز از روز دوشنبه ۶/۹ / ۹۱ آغاز شده است.
وی همچنین در مورد تاخیر در تحویل برخی از خودروها، ضمن قدردانی از همکاری و بردباری مشتریان سایپا خاطرنشان کرد: بدنبال افزایش روند تولید محصولات گروه خودرو سازی سایپا، به آن دسته از مشتریان که تحویل خودرو آنها تا کنون به هر دلیلی با تاخیر مواجه شده، همزمان با تحویل خودرو، به صورت روز شمار سود تاخیر پرداخت خواهد شد.
معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا در خاتمه گفت: مشتریان گرامی می تواننداز طریق وب سایت اینترنتی گروه و یامراجعه به نمایندگی های مجاز سراسر کشور نسبت به ثبت نام خودروهای مورد نظر خود اقدام کنند.