به گزارش افکار، علی نمکین مدیر عامل شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو ( ایساکو ) با بیان این مطلب گفت: بيش از دو سال است، با اقدامات ويژه، ضمن بررسي نحوه ارايه خدمات و قطعات در نمايندگيها و فروشگاههاي مجاز ايساكو، قطعات فرعي و تقلبي كشف و بررسي مي شود.

وی با اشاره به کسب مقام اول خدمات پس از فروش توسط ایساکو برای سومین سال متوالی در سال گذشته، تامین قطعات استاندارد و با کیفیت و ارائه بهترین خدمات را اولین هدف ایساکو عنوان کرد.

نمکین اظهار کرد: به دلیل گستردگی شبکه خدمات پس از فروش ایران‌خودرو و آگاهی جاعلان از اعتماد مشتریان به برند ایساکو، جعل برند و مشابه‌سازی برخی قطعات و بسته‌بندی بسیاری از محصولات موجود در بازار، متداول شده و ایساکو به عنوان مدعی کنترل و نظارت، ‌با همراهی مراجع قضایی، سازمات تعزیرات حکومتی و واحد بازرسی وزارت صنعت، سودجویان را شناسایی و تحویل مراجع قانونی داده است.

مدیر عامل ایساکو گفت: از ابتدای سال جاری ۱۶ پرونده جعل، تقلب و مشابه‌سازی قطعات ایساکو و بسته‌بندی داشته‌ایم که سه مورد آن به دستگیری جاعلین و چهار مورد نیز به پلمپ مکان ساخت، توزیع و فروش این اقلام منجر و بالغ بر یک میلیارد ریال از این اقلام از سطح بازار کشف و جمع‌‌آوری شده است.

وی افزود: شرکت ایساکو با کسانی که با فروش اجناس تقلبی مانند لنت ترمز، تسمه تایم و سایر اقلام مصرفی که جان و مال مردم را به بازی می‌گیرند و اعتبار و خوش ‌نامی شرکت را زیر سوال می‌برند، از طریق مراجع قضایی برخورد قاطع خواهد داشت.

نمکین از شرکت در نمایشگاه‌های مختلف برای آشنایی دارندگان محصولات ایران ‌خودرو با قطعات اصلی و هولوگرام و بسته‌بندی ایساکو خبر داد و گفت: شرکت در همایش‌هایی چون " همایش ضمانت کیفیت و اصالت کالا " و اجرایی شدن سامانه هوشمند شناسایی قطعات اصلی در نیمه دوم سال ۹۲، در جهت مبارزه با قطعات غیر اصلی صورت می گیرد.

مدیر عامل ایساکو از مشتریان خواست قطعات و خدمات مورد نیاز خود را از نمایندگی‌ها و فروشگاه‌های مجاز ایساکو و با دقت به هولوگرام و بسته‌بندی در قبال دریافت فاکتور دریافت کنند و در صورت بروز هر نوع مشکل با نمایندگان یا فروشندگان مجاز، به شماره تماس ۰۹۶۴۴۰، یا بخش ثبت شکایات در سایت ایساکو به آدرس:www. isaco. ir مراجعه و طرح موضوع كند.