به گزارش افکار، بانک تجارت ضمن تقدیر از کلیه دارندگان حساب قرض الحسنه جهت مشارکت در این امر خداپسندانه طی دوره های گذشته اعلام کرد : ۱۰۳۳ کمک هزینه خرید خودرو هر یک به ارزش ۲۵۰ میلیون ریال، ۱۰۳۳ کمک هزینه سفرهای زیارتی هریک به ارزش ۱۵ میلیون ریال و ۱۰۳۳ کمک هزینه خرید صنایع دستی هریک به ارزش پنج میلیون ریال به برندگان نیک اندیش دوره سی و سوم قرعه کشی حسابهای پس انداز قرض الحسنه بانک تجارت تعلق خواهد گرفت ، ضمن آنکه با اعطای ۷۹۰ هزار جایزه نقدی ۲۵۰ هزار ریالی به دیگر برندگان مجموع ارزش ریالی جوایز این دوره به ۴۷۶ میلیارد و ۲۸۱ میلیون ریال بالغ می شود.

حداقل موجودی برای شرکت در قرعه کشی این حسابها دویست هزار ریال بوده و به ازای هر پنجاه هزار ریال در هر روز یک امتیاز برای مشتریان منظور خواهد شد. همچنین حداقل موجودی برای حسابهای پس انداز ارزی ۱۰۰ دلار و به ازای هر ۱۰۰ دلار و معادل آن به سایر ارزها دو امتیاز منظور می گردد. قرعه کشی جوایز به صورت استانی برگزار شده و تمام حسابهای پس انداز قرض الحسنه این بانک از تاریخ اول فروردین تا پایان اسفند سال ۱۳۹۱ مشمول دریافت امتیازات ذکر شده خواهند بود.

آخرین مهلت افتتاح حساب و یا تکمیل موجودی برای شرکت در این دوره از قرعه کشی نیز پایان اسفندماه تعیین گردیده و زمان انجام قرعه کشی این حسابها نیز تیرماه سال ۱۳۹۲ اعلام شده است.

روابط عمومی بانک تجارت همچنین از هموطنان عزیز خواسته است که از هم اکنون با افتتاح حساب قرض الحسنه علاوه بر کسب امتیاز بیشتر برای قرعه کشی این دوره ، بانک تجارت را در اعطای بهینه تسهیلات قرض الحسنه در زمینه های ازدواج ، درمان بیماری ، ایجاد اشتغال و ... یاری نمایند.