افکار

- حسین صفایی مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران از افزایش خدمات به شهروندان در ایام پایانی سال و تعطیلات نوروزی خبر داد و گفت: از روز سه شنبه اول اسفند تا بیست و پنجم اسفند، ساعات کاری میادین و بازارها در روزهای عادی صبحها از ساعت ۸ الی ۱۳ و بعد از ظهرها از ساعت ۳۰ / ۱۴ الی ۱۹ و روزهای جمعه و ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۳ ظهر خواهد بود.

صفایی ادامه داد: از روز شنبه بیست و ششم اسفند تا سه شنبه بیست و نهم اسفند، تمامی میادین و بازارهای میوه و تره بار بصورت یکسره از ساعت ۸ صبح تا ۲۰ شب و روز چهارشنبه سی ام اسفند از ساعت ۷ الی ۳۰/۱۱ صبح(به دلیل اینکه تحویل سال ساعت ۱۴ و ۳۳ دقیقه بعد از ظهر است) به شهروندان تهرانی خدمات ارائه خواهند کرد.

وی افزود: کلیه میادین و بازارها یکم و دوم فروردین ماه سال ۹۲ تعطیل هستند و در روزهای سوم و چهارم فروردین فقط میادین بصورت نیمروز از ساعت ۳۰/۸ صبح تا ۱۳ ظهر دایر خواهند بود و تمامی بازارها تعطیل هستند.

صفایی همچنین با بیان اینکه بعد از ایام تعطیلات، ‌ساعت کار میادین و بازارها نیز تغییر خواهد کرد بیان داشت: تمامی میادین و بازارها درروزهای عادی از پنجم تا یازدهم فروردین از ساعت ۸ صبح تا ۱۴ عصر بصورت یکسره فعال و بعدازظهرها تعطیل می باشند و در روز جمعه ۹/۱ / ۹۲ از ساعت ۸ صبح تا ۱۳ ظهر دایر خواهند داد.

مدیر عامل سازمان میادین میوه و تره بار از تعطیلی میادین و بازارها در روزهای دوازدهم و سیزدهم فروردین ماه سال ۹۲ گفت و اعلام داشت : در ماه اول سال ۹۲ کلیه میادین و بازارها ازچهاردهم تا سی و یکم فروردین در روزهای عادی از ساعت ۸ صبح تا ۱۳ ظهر و بعدازظهرها از ساعت ۳۰ / ۱۴ تا ۳۰/۱۹ شب تعیین شده است و در روزهای جمعه و ایام تعطیل این مراکز از ۸ صبح تا ۱۳ ظهر فعال هستند.