به گزارش افکار، سیدمحمد بیاتیان در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه اقداماتی چون تغییر مدیریت در صنعت خودرو اقدامی عجولانه بوده و باعث بیشتر شدن شرایط بحرانی در بازار خودرو را فراهم میکند گفت: تغییر مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا در حال حاضر به صلاح نبوده و نباید این اقدام صورت میگرفت.

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه تغییر مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا در راستای سخنان رئیس جمهور بوده است افزود: ترس از اسیر شدن برخی از شرکت‌های خودروسازی در گیر و دار سیاسی عامل این تغییر بوده است.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان این مطلب که با توجه به شرایط کنونی بازار خودرو نباید تغییری در مدیریت شرکت‌های خودروسازی انجام می‌شد تصریح کرد: تغییر انجام شده برای گروه خودروسازی سایپا در حال حاضر به صلاح نبود.

وی با تأکید بر اینکه مدیر اسبق شرکت خودرو‌سازی سایپا از جنس تولید کننده‌گان خودرو بوده و بیشتر می‌توانست در شرایط کنونی مؤثر واقع شود گفت: تغییرات تأثیری در بهبود شرایط نخواهد داشت.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن با بیان این مطلب که در شرایط نوسانات بازار خودرو ماندن مدیر قبلی بر سرکار خود بهتر بود و می‌توانست کمک بیشتر به بهبود اوضاع کند تصریح کرد: تغییرات بازار را ملتهب‌تر خواهد کرد.

نماینده مردم بیجار درمجلس ادامه داد: بحران صنایع خودروسازان با تغییرات مدیریتی کاهش نخواهد یافت و اقدامات اینچنینی و عجولانه بازار را ملتهب خواهد کرد./