به گزارش افکارنیوز، امیدوار شهری مدیر مرکز پیش‌یابی سازمان هواشناسی کشور گفت: براین اساس پیش‌بینی می‌شود در استان کرمان بارش باران گاهی همراه با رعد و برق باشد که این موضوع در استان کرمان نسبت به سایر استان‌های نامبرده از شدت بیشتری برخوردار است.

امیدوار تصریح کرد: در شمال غرب شاهد بارش‌های خفیف و پراکنده هستیم هم چنین روز سه شنبه در استان‌های آذربایجان شرقی و غربی، اصفهان ارتفاعات البرز، شاهد بارش‌های پراکنده بهاری خواهیم بود.

وی در خصوص آخرین وضعیت هوای شهر تهران گفت: خود آسمان تهران بارش ندارد اما تهران شاهد فقط مقداری وزش باد و رشد ابر خواهد بود که این موضوع کاملا در فصل بهار طبیعی است.

مدیر کل پیشیابی سازمان هواشناسی کشور گفت: براساس اطلاعیه شماره ۲ این سازمان در سال جدید سواحل خلیج فارس از دو روز پیش مواج بوده که این مواجی براساس بررسی نقشه‌های هواشناسی با توجه به وزش باد در سواحل جنوبی کشور تا آخر هفته ادامه دارد.

وي تصريح کرد: براي امروز بعدازظهر بارش باران و وزش باد گاهي همراه با رعد و برق و بارش تگرگ و کاهش دما براي استانهاي گلستان ، خراسان شمالي و شمال خراسان رضوي پيشبيني ميشود.