به گزارش افکارنیوز، سعید اکبری اعلام کرد: با صدور اطلاعیه هوانوردی از ساعت ۷ تا ۱۱ صبح روز پنجشنبه - ۲۹ فروردین - به مدت چهار ساعت فرودگاه‌های واقع در استان تهران از جمله فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره)، فرودگاه مهرآباد، پیام، آزادی، مهر شهر کرج، آبیک، مجموعه آریا فر، قجاوند و مجموعه سپهر بسته اعلام می‌شود.

وی افزود: در روزهای ۲۳ تا ۲۸ فروردین نیز به منظور انجام تمرین رژه هوایی احتمال بروز برخی تغییرات در برنامه‌های پروازی وجود دارد.

مدیر کل دفتر نظارت بر عملیات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: شرکت‌های هواپیمایی موظفند با توجه به لحاظ کردن روز ۲۹ فروردین ماه مصادف با سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران، نسبت به تنظیم برنامه پروازی خود اقدام کنند. بر این اساس با برگزاری جلسات متعدد، برنامه پرواز هواپیماها از ساعت ۱۱ به بعد در روز ۲۹ فروردین تنظیم شده است.

وی خاطر نشان کرد: ستادی متشکل از کارشناسان سازمان هواپیمایی کشوری، شرکت فرودگاه‌های کشور و ارگان‌های شرکت‌کننده در مراسم رژه هوایی در فرودگاه مهرآباد حضور خواهند داشت تا در صورت بروز هر گونه تغییر احتمالی اطلاع‌رسانی و برنامه‌ریزی لازم را به عمل آورند.

انتهای پیام