به گزارش افکارنیوز، مجید نامجو با اعلام افزایش ۲۰ میلیارد مترمکعبی حجم مخازن سدهای کشور گفت: در دولت های نهم و دهم، حدود ۲۰ میلیارد مترمکعب به حجم مخازن سدهای کشور افزوده شده است.

وزیر نیرو بر پایان طراحی خط انتقال آب دریای خزر به فلات مرکزی ایران تاکید کرد و اظهار داشت: اجرای این طرح بزودی در کارگاه های سمنان، مازندران و خطیرکوه آغاز می شود. نامجو با اشاره به اینکه اساسی ترین مشکل شهرستان گرمسار تامین آب شرب مورد نیاز است خاطر نشان کرد: هم اکنون آب شرب گرمسار از کانال سیمین دشت تامین می شود؛ اما با توجه به رو باز بودن کانال ها باید به گونه ‏ای فعالیت کرد تا آب سالم، بهداشتی و با ضریب اطمینان بالا به دست مردم این شهرستان رسانده شود.

وزیر نیرو با اشاره به بارندگی های امسال گفت: این بارندگی ها نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۲ درصد افزایش نشان می دهد. وی در ادامه با اشاره به نامگذاری سال ۹۲ با عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی از سوی مقام معظم رهبری گفت: امسال باید کارها حماسی باشد تا این شعار محقق شود.

نامجو خاطر نشان کرد: در خصوص حماسه سیاسی، تکلیف تمام افراد مشخص است و باید در انتخابات پیش رو نقاط قوت و ولایت مداری کاندیدا را مورد توجه قرار دهیم و فرد اصلح را انتخاب کنیم و در حماسه اقتصادی نیز تکلیف ما انجام فعالیت های اقتصادی به گونه ای است که مشکلات برطرف شود.