حکومت بحرین در تازه ترین اقدام خود برای مهار انقلاب و سرکوب مخالفان و همچنین با ادعای واهی دست داشتن دیگر کشورها در تحریک مردم این کشور کلیه خطوط ارتباطی بحرین را با کشورهای ایران، لبنان و عراق قطع کرده است و هم اکنون هیچ تماس ورودی و خروجی از مبدا و یا به مقصد این کشورها برقرار نمی شود.

به گزارش بولتن نیوز همچنین با دستور پادشاه این کشور تمامی پرواز های خطوط هوایی به خصوص شرکت هواپیمایی گلف ایر در فرودگاه منامه از مبدا و یا به مقصد شهرهای تهران، اصفهان، شیراز، بیروت، بغداد و نجف اشرف منحل می شوند.
این اقدام کینه توزانه بحرین در حالی صورت می گیرد که ایران بارها دست داشتن خود در انقلاب های مردم منطقه را به شدت رد کرده است اما وجود زمینه های مناسب و الگوگیری های مردم این کشور و همچنین مردم دیگر کشورهای درگیر انقلاب از انقلاب اسلامی مردم ایران و وجود شعارها و درخواست های همسان حکومت آل خلیفه را به وحشت انداخته است تا با این حرکت عجولانه بتواند به خیال باطل خود از این الگوپذیری جلوگیری کند.

به هرحال موضوعی که به خوبی روشن است این است که مردم بحرین از استبداد طولانی حاکم ظالم کشورشان به تنگ آمده اند و با این اقدامات فریب کارانه دولت دست از عقاید اصلی خود نمی کشند . آن ها به عنوان نزدیک ترین کشور به ایران که روزی جزء خاک این کشور بودند ندای حق طلبی انقلاب اسلامی که حاکی از ندای اسلام ناب محمدی است را شنیده اند و فریب این اقدامات را نمی خورند و صد البته در این دنیای عظیم ارتباطات می توانند صدای رسای خود را به گوش جهانیان برسانند.