به گزارش افکارنیوز، به تازگی مدل ویژه‌ای از گوشی هوشمند آیفون ۵ اپل عرضه شده است که تمام بدنه آن با طلا و الماس تزیین شده و قیمت بالای آن امکان خرید این محصول را برای عموم کاربران غیر ممکن می‌کند.

شرکت Goldgenie این گوشی هوشمند منحصر به‌فرد و لوکس را تولید کرده و آن را در دو مدل متفاوت عرضه کرده است.

یکی از مدل‌ها Gold Superstar نام دارد که در آن از ۲۰۰ گرم طلای ۱۸ عیار استفاده شده است و مدل دیگر با نام Gold Superstar Ice شامل ۳۶۴ قطعه الماس می‌شود که وزن آن‌ها در مجموع ۵.۵ قیراط اعلام شده است.

مدل Superstar این گوشی هوشمند ۴۸ هزار پوند و مدل Superstar Ice هم ۶۸ هزار پوند قیمت‌گذاری شده است و تولید این دو محصول به تعداد زیاد یک سرمایه‌گذاری بزرگ برای شرکت Goldgenie محسوب می‌شود.

در مدل ارزان‌تر این دو محصول شما یک دستگاه گوشی هوشمند آیفون ۵ را در اختیار می‌گیرد که بدنه آن از جنس طلا ساخته شده است و به همراه آن یک هدفون، کابل USB، شارژر و سند مربوط ارزش طلاهای گوشی ارایه می‌شود که البته تمام این امکانات داخل یک جعبه بسیار لوکس جاسازی شده‌اند.

اما برای مدل دیگر که شامل ۳۶۴ قطعه الماس می‌شود، شرکت سازنده تزیینات بیشتری به کار برده و البته اعلام کرده است که در آینده نزدیک مدل دیگری از این محصول را از جنس یاقوت کبود عرضه می‌کند.

لازم به ذکر است که شرکت Goldgenie پیش از این مدلهای لوکس گوشیهای Galaxy S۴ سامسونگ و BlackBerry Q۱۰ را هم تولید کرده بود.