به گزارش افکارنیوز، متقاضیان مسکن ویژه تهران(سایت تهرانسر) مسولیت تمامی پیگیری ها از طریق سایت برعهده خود متقاضی بوده و در صورت حذف به علت عدم اطلاع از اطلاعیه ها سازمان مسکن شهر تهران هیچ گونه مسولیتی نداشته و پاسخگو نیستند.

بنابراین گزارش، تمامی متقاضیانی که مدارک آنها مورد تایید قرار گرفته و اقساط سر رسیده خود را واریز ننموده اند حداکثر تا ۲۷ تیر ماه جاری مهلت دارند تا مبلغ واریزی خود را به حداقل ۴۰ میلیون تومان برسانند در غیر این صورت از لیست پروژه تهرانسر حذف خواهند شد.

*قابل توجه متقاضیان مسکن شهر تهران

متقاضیانی که هم اکنون در این طرح ثبت نام می نمایند باید توجه داشته باشند که بلافاصله بعد از تایید مدارک ارسالی در سایت می بایست ۲۰۰ میلیون ریال قسط دوم را واریز نمایند.

سررسید ۲۰۰ میلیون ریال قسط سوم آخر تیر ۹۲ و سررسید ۲۰۰ میلیون ریال قسط چهارم اول شهریور ۹۲ است.

همزمان با تحویل واحد به متقاضی(نیمه دوم سال ۹۲) طبق دستورالعمل ثبت نام معادل ۳۰ درصد از بهای کارشناسی قدرالسهم عرصه مربوط به هر واحد دریافت می شود.

الباقی قیمت تمام شده واحد مسکونی با در نظر گرفتن ۷۰ درصد بهای کارشناسی زمین به صورت اقساط ماهیانه طولانی مدت ۱۰ ساله با مبلغ هر قسط حدود ۱۰ میلیون ریال اخذ خواهد شد.

در صورتی که در خلال مراحل تکمیل اطلاعات یا بررسی مدارک توسط این اداره کل متقاضی فاقد شرایط لازم تشخیص داده شد، می تواند با مراجعه به سایت اینترنتی نسبت به درج انصراف و رفع مسدودی حساب و برداشت مبلغ واریز شده اقدام نمایند.

متراژ واحدهای در حال احداثحدود ۱۰۵ مترمربع به صورت مفید و دارای انباری و پارکینگ و آسانسور است.

با توجه به شرایط مذکور قسط پنجم پرداختی توسط متقاضیان مبلغی معادل ۴۰۰ الی ۴۵۰ میلیون ریال قبل از تحویل واحد خواهد بود.