به گزارش افکارنیوز، در متن حکم دکتر واعظی آمده است:

جناب آقای دکتر مرتضی براری؛ با عنایت به تجارب ارزشمندتان، جنابعالی را به سمت معاون حقوقی، امور دولت و مجلس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب میکنم.

امید است با اتکال به خداوند متعال و رعایت اخلاق و تقوی الهی با جدیت و تلاش وافر خدمت گذاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم سرافراز ایران را سرلوحه کار خود قرار داده و در جهت تحقق اهداف دولت تدبیر و امید موفق باشید.

توفیق شما را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(حفظه الله) از درگاه خداوند متعال مسالت میکنم ".

دکتر براری پیش از این در سمتهای رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، قائم مقام وزیر در امور فناوری و بین الملل، رئیس مجتمع دانشگاهی و فناوری اطلاعات و ارتباطات و امنیت، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی مالک اشتر، عضو شورای عالی پژوهشی صا ایران، نایب رئیس و دبیر کمیته پدافند غیر عامل وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، فعالیت داشته است.

همچنین دکتر واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از زحمات جناب آقای دکتر علی اصغر عمیدیان در طول تصدی سمت معاونت حقوقی، امور دولت و مجلس تقدیر و تشکر به عمل آوردند.