به گزارش افکارنیوز، امیر خادم در پاسخ به این سوال که آیا برای حضور در انتخابات فدراسیون کشتی ثبت‌نام خواهید کرد یا خیر، اظهار داشت: من به هیچ عنوان ثبت‌نام نمی‌کنم. تاکنون ۲ بار ثبت‌نام کرده‌ام و این‌ بار هستند کسانی که بتوانند به کشتی کمک کنند و دیگر ضرورتی نیست که من ثبت‌نام کنم. هرچند اگر انتخابات در حالت عادی برگزار می‌شد شاید حضور پیدا می‌کردم.

وی افزود: من قبلا ۲ بار ثبت‌نام کردم اما انتخابات را برگزار نکردند. اکنون هم اطلاعی ندارم که وزارت ورزش چه برنامه‌ای دارد و قرار است چه اتفاقی رخ دهد اما امیدوارم کشتی در نهایت از این انتخابات سربلند بیرون بیاید.

رئیس سابق فدراسیون کشتی در پاسخ به این سوال که آیا کمیته ملی المپیک جواب نامه مربوط به حضور شما در انتخابات کمیته ملی المپیک را داده یا خیر، خاطرنشان کرد: هنوز جواب نامه را ندادهاند و من نیز منتظر پاسخ آن هستم. انتخابات به تعویق افتاده و باید منتظر نامه باشم. به هر شکل امیدوارم تصمیم منطقی و تخصصی در این باره گرفته شود. ۶ نفری که خبره ورزشی هستند و از کمیته المپیک معرفی میشوند باید با یک توجیه منطقی معرفی شوند تا شائبهای در ارتباط با آنها مطرح نشود.