به گزارش افکارنیوز،در این روز و در تالار محصولات کشاورزی، ۳۳۹۵ تن عدس متوسط و ۲۰۳۰ تن نخود متوسط کانادا به قیمت پایه ۲۱ هزار و ۵۰۰ ریال برای هر دو محصول عرضه می‌شود. علاوه بر این، هفت هزار تن برنج وارداتی نیز به قیمت پایه ۲۳ هزار و ۵۰۰ ریال روی تابلوی عرضه می‌رود. شرکت کشت و صنعت کارون نیز با ۲ هزار تن شکرسفید به قیمت پایه ۱۷ هزار ریال در تالار محصولات کشاورزی حضور می یابد.

این گزارش حاکی است، در این روز و در تالار محصولات صنعتی و معدنی، شرکت صنایع ملی مس ایران، در صورت تقاضا با ۱۵۰۰ تن مس مفتول به قیمت پایه ۲۰۰ هزار و ۲۹۸ ریال در تالار معاملات حضور می‌یابد. این شرکت همچنین، در صورت تقاضا، ۲۵۰۰ تن مس کاتد را به قیمت پایه ۱۹۴ هزار و ۴۴۳ ریال عرضه می‌کند. از دیگر محصولات عرضه شده شرکت صنایع ملی مس ایران در این روز می توان به ۱۱۰ تن سولفور مولیبدن و ۱۲ تن انواع کنسانتره فلزات گرانبها اشاره کرد. علاوه بر این، شرکت دنیای مس کاشان، ۳۰۰ تن مس مفتول را به قیمت پایه ۲۰۰ هزار و ۷۹۸ ریال عرضه می کند.

در گروه فولاد، در صورت تقاضا، ۱۲ هزار و ۳۲۰ تن سبد میلگرد A۳-۱۴ - ۲۸مجتمع فولاد خراسان به قیمت پایه ۱۵ هزار و ۷۰۰ ریال عرضه می شود. شرکت نورد فولاد صنعتی و ساختمانی یزد نیز ۳۳۰۰ تن تیرآهن ۲۰ را به قیمت پایه ۱۸ هزار و ۵۰۰ ریال روی تابلوی عرضه می‌برد.

شایان ذکر است، تالار صادراتی شاهدعرضه۶۲ هزار تن انواع قیر شعب مختلف شرکت نفت پاسارگاد و یک‌هزار تن قیر ۶۰۷۰ شرکت عایق رطوبتی قیر سپاهان ایرانیان است.

گفتنی است، شرکت پالایش نفت تندگویان تهران نیز در صورت تقاضا، ۱۶ هزار تن انواع لوب کات، ۲۳ هزار تن وکیوم باتوم و یکهزار تن گوگرد گرانوله را راهی تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی می کنند. همچنین، شرکت پالایش نفت شیراز با یکهزار تن وکیوم باتوم، شش هزار تن انواع قیر، ۵۰۰ تن سلاپس واکس و ۲۰۰ تن گوگرد کلوخه در تالار مذکور حضور می یابد.

از دیگر محصولات عرضه شده در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی می توان به ۲۱ هزار تن انواع قیر، ۱۱۰۰ تن انواع آمونیاک، ۲۹۵۶ انواع مواد پلیمری و ۱۸ تن TDI اشاره کرد.