به گزارش افکارنیوز،فرابورس ایران به عضویت کانون بورس‌های اوراق بهادار کشورهای عضو سازمان همکاری‌های اسلامی(OICE) در آمد.

رسول شریفی مدیر روابط‌عمومی این شرکت ضمن اعلام خبر عضویت فرابورس ایران در کانون بورس‌های اوراق بهادار کشورهای عضو سازمان همکاری‌های اسلامی در توضیح موضوع فعالیت این کانون گفت: کانون بورس‌های اوراق بهادار کشورهای عضو سازمان همکاری‌های اسلامی یک کانال ارتباطی و سکوی متمرکز برای نمایندگان سازمان‌ها و موسسات عضو سازمان همکاری‌های اسلامی است تا درمورد فعالیت‌های همکاری‌ بین‌المللی تبادل نظر کنند و تجارب خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

به گفته وی این کانون علاوه بر موارد اعلام شده در راستای هماهنگ‌سازی قوانین و عملیات بازار تلاش می‌کند و عضویت فرابورس ایران در آن افتخار دیگری را برای این شرکت به ارمغان آورده است.

توسعه ابزارهای اسلامی قابل معامله دربورس، تعمیق ارتباطات میان بازارهای سرمایه کشورهای عضو، ارتقای آگاهی و آموزش سرمایهگذاران در زمینه بازارهای سرمایه اسلامی و خدمات پس از معاملات به عنوان چهار فوریت عملیاتی کانون بورسهای اوراق بهادار کشورهای عضو سازمان همکاریهای اسلامی برای تحقق اهدافش اعلام شده است.