به گزارش افکارنیوز، سید حسین مهاجران درباره جدید‌ترین قیمت انواع میوه و سبزی در بازار با اشاره به این‌که قیمت‌ها در بازار‌ مناسب است، گفت: در حال حاضر قیمت میوه‌فروشی‌ها در سطح شهر با احتساب ۳۵ درصد سود خرده‌فروشی منطقی است.

وی درباره‌ی قیمت انواع میوه اظهار کرد: در حال حاضر قیمت سیب از ۱۰۰۰ تا ۴۰۰۰ تومان بسته به کیفیت آن متغیر است. هم‌چنین قیمت پرتقال از کیلویی ۵۰۰ تا ۲۲۰۰ تومان متفاوت است.

مهاجران با اشاره به این‌که بار پرتقال در حال اتمام است، درباره‌ی قیمت میوه‌های دیگر خاطرنشان کرد: قیمت خیار از ۷۰۰ تا ۲۰۰۰ تومان، لیموشیرین از ۱۲۰۰ تا ۱۶۰۰ تومان، کیوی از ۸۰۰ تا ۴۰۰۰ تومان و گوجه‌فرنگی از ۶۰۰ تا ۱۸۰۰ تومان متغیر است.

رییس اتحادیه میوه و سبزی‌فروشان با بیان این‌که هندوانه‌ها نیز به بازار آمده است بیان کرد: در حال حاضر قیمت هندوانه از کیلویی ۶۰۰ تا ۸۰۰ تومان متغیر است.

وی گفت: البته روی قیمت‌های فوق ۳۵ درصد سود خرده‌فروشی نیز باید لحاظ شود.

در حال حاضر قیمت انواع سیب در خرده‌فروشی‌های سطح شهر بسته به کیفیت و درجه آن از ۱۰۰۰ تا ۴۰۰۰ تومان، پرتقال از ۵۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان و خیار از ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ تومان متغیر است.

همچنین لیموشیرین در حال حاضر ۲۵۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان، نارنگی ۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰ تومان و گوجهفرنگی نیز حدود ۱۵۰۰ تومان قیمت دارد. قیمت کیوی ۳۰۰۰ تا ۴۰۰۰ تومان و قیمت هندوانه درجه یک نیز کیلویی ۱۵۰۰ تومان است.