به گزارش افکارنیوز، علیرضا رضایی با اشاره به اهمیت پیگیری درخواست اعلام شده از سوی شهروندان و مشترکان برق، گفت: بر این اساس به صورت آزمایشی سامانه پیامکی ۱۲۱ و تسریع در رسیدگی مناطق برق راه اندازی شد.

مدیر امور هماهنگی فوریتهای شرکت توزیع برق تهران با اعلام اینکه این مرکز هوشمند نظرات مشترکان در قالب سیستم پیام کوتاه را با استفاده از امکانات موجود در سامانه فوریتهای شرکت توزیع برق تهران اخذ می کندف تصریح کرد: هدف از اجرای این طرح افزایش رضایت مندی مشترکان و پیگیری درخواستهای شهروندان در خصوص خاموشی معابر است.

این مقام مسئول افزود: در مرحله اول اجرای این طرح به تمام مشترکانی که قبلا در رابطه با خاموشی معابر با سامانه فوریت‌های برق تماس گرفته اند و بر اساس اطلاعات ثبت شده در نرم افزار ثبت حوادث(ENOX) به درخواست آنها رسیدگی شده است.

رضایی با یادآوری اینکه در این طرح به صورت پیامکی از مشترکان درخواست می شود در صورت خاموشی احتمالی برق معابر آن را به شرکت توزیع برق پیامک کنند، بیان کرد: پاسخها و بازخورد دریافتی از مشترکان به صورت روزانه مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته ومواردی که بر اساس اعلام مشترکان برطرف نشده باشد، مجددا به صورت تائید نشده در نرم افزار ENOX ثبت و جهت رفع خاموشی معابر مورد پیگیری قرار می گیرد.

اين طرح هم اكنون به صورت آزمايشي در تهران اجرا شده است و از اول اريبهشت تاكنون بطور متوسط روزانه ۶۰۰ مورد پيام كوتاه به مشتركان تهراني ارسال پاسخ از آنها دريافت شده است.