مراسم معارفه مديرعامل جديد ليزينگ پارسيان با حضور آقايان : حق وردي، معاون اجرايي بانک پارسيان و رييس هيات مديره ليزينگ ، رضايي، سرپرست معاونت مالي، بشرخواه، مدير امور شرکت ها، مجامع و سرمايه گذاري، جهاني، مدير روابط عمومي بانک پارسيان و مسئولين و معاونين شرکت ليزينگ برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، آقای حق وردی ضمن تشکر از زحمات مدیران عامل گذشته و کارکنان لیزینگ بر تلاش مضاعف برای افزایش سهم لیزینگ و پیگیری های لازم برای ورود این شرکت به بورس تاکید کرد و افزود: باید درکنار تک محصولی بودن و ارایه خدمات خودرو، خدمات و تسهیلات در سایر محصولات نیز تلاش شود. وی خاطر نشان کرد: بخش های اقتصادی، تجارت، بازرگانی و صنعت و معدن، بخش های دیگری هستند که انتظار می رود علاوه بر خودرو در سال پیش رو با حمایتی که مدیران ارشد بانک و اعضای هیات مدیره شرکت بیش از پیش خواهند داشت بتوانیم در بخش های یادشده نیز گام های موثری برداریم.

معاون اجرایی بانک از اقداماتی که لیزینگ در خصوص نحوه وصول مطالبات و همچنین تدوین آیین نامه و اصلاح ساختارسازمانی داشت قدردانی کرد و افزود: حرکت زیبنده دیگری که در دوران آقای دکتر حنیفی و دکتر آقا محمدیان، مدیران عامل پیشین شرکت لیزینگ پارسیان درکنارکار اقتصادی انجام داده اند، کارهای فرهنگی است که تحقیق، تالیف و انتشار ارزنده کتاب لیزینگ نمونه ای از آن است که در جهت ارتقای دانش لیزینگ کشور و تقویت فرهنگ لیزینگ انجام شد.

وی در ادامه سخنانش با سپاس از تلاش آقای دکترآقا محمدیان، آقای زارعی را مدیری قوی با کارنامه درخشان در شرکت های پیشرو صنعتی نام برد و بر همراهی و همدلی و همه کارکنان در راستای کسب موفقیت های بیشتر تاکید کرد.

آقای آقا محمدیان، مدیرعامل پیشین لیزینگ نیزدر این مراسم ضمن تبریک و خیر مقدم به آقای زارعی به بیان گزارش مختصری از روند گذشته شرکت لیزینگ و افتخارت کسب شده این شرکت و همراهی اش با مدیران عامل پیشین لیزینگ در تحقق اهداف پرداخت و گفت: در شرایطی که شرکت های لیزینگ در محاق بودند، ساختار صحیح مالی و حفظ سودآوری از عواملی بود که باعثماندگاری لیزینگ پارسیان شد.

وی از همکاران و از تیم کامل و بالنده لیزینگ به خاطر همراهی و همدلی در مدتی که تصدی لیزینگ پارسیان را برعهده داشت تشکر کرد و برای آقای زارعی آرزوی توفیق روزافزون کرد.

آقاي زارعي ، مديرعامل جديد ليزينگ نيز با تبريک اعياد و ماه رجب،با اشاره به اينکه هم اکنون نگاه جامعه نسبت به ليزينگ باز شده و فرهنگ ليزينگ در جامعه تسري يافته است، از اقداماتي که در خصوص فرهنگ سازي صنعت ليزينگ صورت گرفته و از زحمات و تلاش هاي مديران قبلي قدرداني کرد و افزود: شرکت ليزينگ يکي از شرکت هاي برتر کشور است و نگاه دکتر ديواندري، مديرعامل بانک پارسيان نسبت به ليزينگ نگاه ويژه اي است و با حمايت ايشان و همت و همراهي شما قطعا مي توانيم سهم بيشتري از بازار را به خود اختصاص داده و در راستاي اعتلاي ليزينگ گام برداريم.