به گزارش اداره كل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، روز جمعه ۱۶ خردادماه، طي مراسمي با حضور جمعی از مديران اپراتور اول و نمايندگان نهادهاي نظارتي، قرعه كشي جوايز هفته دهم طرح ۲۰هفته ۲۰۰ ميليوني همراه اول، برگزار شد و دو برنده خوش شانس جوايز يكصدميليون توماني معرفي شدند.

پس از قرعه کشی میان شماره های دایمی و اعتباری، مریم شهرانی کرانی از استان چهارمحال و بختیاری به شماره موبایل ۳۵***۰۹۱۳۸۸ و مجتبی مصیبی از استان تهران به شماره موبایل ۴۳***۰۹۱۲۳۰ برنده جوایز این هفته شدند.

بر اساس این گزارش، در طرح «۲۰هفته ۲۰۰ میلیونی» همراه اول، در هر هفته ۲ جایزه یکصدمیلیون تومانی جهت اهدا به ۲ مشترک زن و مرد(یک جایزه به زن و یک جایزه به مرد) قرعه کشی می شود.

در طرح «۲۰هفته ۲۰۰ میلیونی» که تا پایان مردادماه امسال ادامه دارد، همراه اولی ها می توانند برای برنده شدن جوایز ۱۰۰ میلیونی، به روش های مختلف نظیر فعالسازی سیم کارت دائمی(۱۰۰ امتیاز)، کارکرد سیم کارت دائمی(هر ۱۰۰۰ تومان یک امتیاز)، فعالسازی سیم کارت اعتباری(۱۰ امتیاز) و شارژ سیم کارت اعتباری(هر ۱۰۰۰ تومان یک امتیاز) اقدام کنند.

در طرح مذکور، محاسبه امتیازات شرکت کنندگان در قرعه کشی بصورت هفتگی است و امتیازات یک هفته به هفته بعدی انتقال نمی یابد.

لازم به ذکر است که مشترکین برای شرکت در قرعه کشی نیاز به هیچ گونه ثبت نام یا فعالیت خاصی نداشته و به صورت خودکار در قرعه کشی شرکت داده می شوند.

همراه اول اعلام کرده که قرار است صحنه هایی از این مراسم قرعه کشی در بخش های تبلیغات تلویزیونی هفته جاری پخش شود.

دريافت اطلاعات مربوط به این جشنواره از طريق ارسال عدد ۴۳ به سرشماره ۱۱۱ و يا با شماره گيري كد دستوري *۱۱۱*۴۳# میسر بوده و كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص از طريق پرتال همراه اول به نشاني www.mci.ir امكان پذير است.