به گزارش افکارنیوز، امیرحسین یزدانی با اعلام این خبر افزود: کرمان موتور استراتژی خود را در سال جاری بر پایه تسهیلات متنوع و گسترده خرید پایه ریزی کرده و بر همین اساس، طرح های جدید خود را با در نظر گرفتن پیش پرداخت های پنج مرحله ای تا زمان تحویل خودرو و اقساط سه مرحله ای طی شش ماه پس از تحویل پایه ریزی کرده است.

وی با بیان اینکه برای تمام طرح های پیش فروش سود مشارکت ۲۱ تا ۲۳ درصدی در نظر گرفته خواهد شد، افزود: این طرح ها به منظور پوشش سطح تقاضای بازار برای محصولات این شرکت آغاز شده و با توجه به افزایش تقاضا برای خرید محصولات این شرکت در تلاش هستیم تا این روند را با جدیت بیشتری دنبال کنیم.

یزدانی با اشاره به اینکه تمام خودروها با قیمت مصوب عرضه خواهد شد، افزود: در حال حاضر قیمت خودرو J۵ اتوماتیک این شرکت ۵۷۹ میلیون ریال و مدل دنده ای آن نیز ۴۷۵ میلیون ریال اعلام شده است که به صورت فروش قطعی در این طرح عرضه خواهد شد.

وی با بیان اینکه تمام خودروها تا پایان امسال تحویل مشتریان خواهد شد، افزود: خودرو لیفان X۶۰ نیز با قیمت ۶۰۶ میلیون ریال و با تسهیلات ۱۵۰ میلیون ریال در این طرح گنجانده شده و خودرو لیفان ۶۲۰ نیز با قیمت مصوب ۴۴۵ میلیون ریال و با تسهیلات ۱۳۰ میلیون ریالی به متقاضیان عرضه خواهد شد.

یزدانی تصریح کرد: با آغاز نیمه دوم سال رقابت خودروسازان و واردکنندگان خودرو وارد فاز جدید خود شده و این شرکت ها در تلاش هستند تا هر کدام سهم قابل توجهی از بازار را در اختیار خود قرار دهند.

وی با اشاره به اهتمام این شرکت برای ارتقای مداوم سطح کیفی خودروهای لیفان و JAC اظهار داشت: با توجه به گسترش شبکه فروش و خدمات پس از فروش در سراسر کشور تلاش خواهیم کرد تا بالاترین سطح از خدمات را در بخش فروش و خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه و سهم قابل توجهی از بازار را به دست آوریم. نمایندگی های فروش در سراسر کشور آماده ثبت نام از متقاضیان این طرحها خواهند بود.