به گزارش ايكوپرس، اين رويكرد نتيجه تلاش موفقيت آميز گروه صنعتي ايران خودرو در بهره گيري از فن آوري هاي طراحي و ساخت ارزيابي مي شود.

بر اساس این گزارش، ایران خودرو در این راستا با شرکت های مهم خودرو سازی نظیر پژو، رنو، سوزوکی و شرکت های آسیایی بر مبنای استراتژی برد - برد و سرمایه گذاری مشترک همکاری خواهد کرد.

بر این اساس گروه صنعتی ایران خودرو در هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو و قطعات یدکی تبریز، چهار محصول جدید و به روز از شرکت های اروپایی و آسیایی رونمایی خواهد کرد.

این گزارش می افزاید عرضه این محصولات که سدان و کراس اورو هستند با هدف توسعه سهم بازار و پاسخگویی به نیاز مشتریان و تنوع بخشی صورت می گیرد.

گروه صنعتی ایران خودرو در عین حال به عنوان تلاشی در جهت خودرو ساز شدن از تکنولوژی و محصولات شرکت های خودرو ساز در قالب پروژه های مشترک تولید برندهای جهانی توسعه خواهد داد.

بر اساس این گزارش این گروه صنعتی در نمایشگاه خودرو تبریز محصولات جدیدی از جمله رنو کلیو، کپچر، خودروH۳۰ و S۳۰ شرکت دانگ فنگ که هر دو از موتور پژو بهره مند هستند وبنز E۲۵۰ را در نمایشگاه مذکور به بازار معرفی می کند

همچنین در این نمایشگاه محصولاتی مانند دنا، وانت PU۱، پارسTU۵ دو ایربگ و سورن S ۹۰ به نمایش گذاشته می شود.

علاوه بر عرضه محصولات جدید در نمایشگاه تبریز، گروه صنعتی ایران خودرو به همراه شرکت های ساپکو، ایساکو، آپکو، ایران خودرو دیزل، امداد خودرو ایران آخرین دستاوردهای صنعتی خود را به نمایش می گذارد.

اين گروه صنعتي در فضاي بالغ بر دو هزار متر در سالن امير كبير با هدف مشتري گرايي و رقابت پذيري حضوري فعال دارد.