به گزارش سایپا نیوز، حسین کاظمی- مدیر بازایابی و پیشبرد فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا از استقبال طرح جدید جایگزینی خودروهای فرسوده شرکت سایپا خبر داد و گفت: این طرح در فاز اول برای آن دسته از متقاضیانی است که طی سه سال گذشته خودروی خود را اسقاط کرده اند.

وی افزود: در هفته اول برگزاری این طرح استقبال چشمگیری از سوی مشتریان صورت گرفته به نحوی که آمار ثبت نام فراتر از حد انتظار بوده است.

کاظمی در خصوص تحویل خودرو به ثبت نام شدگان گفت: به نفراتی که در هفته گذشته مراحل ثبت نام خود را تکمیل کرده اند خودروهای جایگزین اختصاص داده شده و لذا با توجه به اینکه ملاک تحویل خودرو تاریخ ثبت نام می باشد لذا مشتریان می بایست هرچه سریعتر به نمایندگی های مجاز گروه خودروسازی سایپا جهت تحویل مدارک و ثبت نام مراجعه نمایند.

وی آغاز فاز دوم طرح جایگزینی خودروهای فرسوده را در نیمه دوم آذرماه سال جاری دانست و گفت: آن دسته از متقاضیانی که هنوز خودروهای خود را اسقاط ننموده اند می توانند از نیمه دوم آذر ماه اقدام به ثبت نام نمایند.

مدیر بازایابی و پیشبرد فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا در خصوص شرایط این طرح نیز تصریح کرد: سقف تسهیلات به میزان صد و بیست میلیون ریال و با مدت زمان بازپرداخت ۴۸ ماهه با شرایط ویژه و بدون ضامن است همچنین ارزش اسقاط خودروی اسقاط شده بر اساس مصوبات موجود ۲۵ میلیون ریال محاسبه می شود.

وی خاطر نشان کرد: خودروهای جایگزین از خانواده ایکس ۱۰۰(انواع پراید)، خانواده ایکس۲۰۰(تیبا) و وانت ۱۵۱ است و وانت نیسان زامیاد نیز متعاقبا به خودروهای جایگزین اضافه خواهد شد.

کاظمی تصریح کرد: متقاضیان جهت استفاده از شرایط مناسب تحویل خودروی جایگزین و جلوگیری از هرگونه سو استفاده های احتمالی صرفا به نمایندگی های مجاز فروش گروه خودروسازی سایپا مراجعه کنند.