به گزارش افکارنیوز، شرکت حمل و نقل ریلی رجاء با اعلام این خبر افزود: این تخفیفات در ۲۶ قطار شرکت حمل و نقل ریلی رجاء اعمال شده است که هموطنان گرامی می‌توانند با کسب اطلاعات بیشتر از جدول تخفیفات، سفر مطلوبی را با قیمت‌های ارزان‌تر برای خود مهیا کنند.

تخفیفات ارائه شده از سوی شرکت رجاء در مسیرهای رفت و برگشت برای تاریخ‌های مختلف ایام مذکور، برای قطارهای فوق‌العاده ۲ تهران - تبریز(۶ تخته) و فوق‌العاده یک تهران – مراغه(۶ تخته) بین ۵ تا ۱۵ درصد می‌باشد.

هموطنان گرامی در ایام ذکر شده می‌توانند با برخورداری از تخفیف ۵ تا ۲۰ درصدی با قطارهای تهران - ساری(معمولی صندلی)، تهران – گرگان ۱و۲(۶ تخته معمولی خواب و لوکس ۶ تخته)، قطار‌های تهران - یزد۱ و تهران - شاهرود(دوطبقهٔ صبا)، قطارهای سمنان - مشهد، شاهرود - مشهد، تهران - نیشابور و تهران - خواف(همگی فقط واگن‌های معمولی صندلی)، قطارهای کرج - مشهد و سریع تهران - مراغه(۶تخته معمولی خواب)، تهران - میانه۱و۲(اتوبوسی معمولی و تهویه‌دار)، تندروی پردیس تهران میانه و تهران - زنجان، قطارهای کاشان - مشهد و تهران - شیراز(هر دو پلورسبز) همچنین قطارهای تهران - زاهدان، قم - مشهد و تهران - بندرعباس(هر سه لوکس ۶تخته) سفر کنند.

برای سفر با قطارهای تهران – زنجان، عادی تهران - مشهد و فوق‌العاده یک تهران - مشهد(همگی دو طبقه‌ صبا) و قطار شیراز - مشهد(پلور سبز) نیز برای تاریخ‌های مختلف در مسیر رفت و برگشت تخفیف از ۱۵ تا ۳۰ درصد اعمال می‌شود.

سامانه اطلاع‌رسانی و ارتباط با مشتریان شرکت حمل و نقل ریلی رجاء با شماره‌های ۱۵۳۹ و ۵۵۶۵۱۴۱۵-۰۲۱ آماده پاسخ‌گویی به هموطنان گرامی می‌باشد.

هموطنان گرامی برای دریافت و مشاهده جدول تخفیفات قطارهای مختلف رجاء برای تاریخ‌های ۸ آذر لغایت۳۰ دی ماه سال جاری می‌توانند به سایت رجاء به نشانی www. raja. ir مراجعه کنند.

شرکت حمل و نقل ریلی رجاء به عنوان بزرگترین شرکت حمل و نقل مسافری ریلی کشور، سهم به سزایی در جابهجایی مسافران از طریق شبکه ریلی بر عهده دارد.