به گزارش افکارنیوز، محمدرضا صادق عصر امروز در جمع خبرنگاران، با اشاره به اینکه دولت یازدهم توجه خاصی به اصحاب رسانه، مطبوعات و خبرگزاری‌ها دارد، اظهار داشت: در دولت یازدهم در رسیدگی به مشکلات مطبوعات در عرصه‌های گوناگون توجه خاصی شده است.

وی با اشاره به اینکه رویکرد سفرهای استانی رئیس‌جمهور بررسی مشکلات و توسعه مناطق مختلف کشور است، تصریح کرد: در این سفرها ضمن بررسی مسائل و مشکلات مناطق در نشست‌های تخصصی راهکارهای مهمی برای برطرف شدن مشکلات استان‌ها اتخاذ می‌شود.

مشاور رسانه‌ای رئیس‌جمهور ‌با اشاره به اینکه کاهش تورم و برطرف شدن رکود را در کشور شاهد هستیم، تصریح کرد: تورم ۴۰ درصدی که در سال گذشته در کشور حاکم بود، اکنون به زیر ۲۰ درصد کاهش یافته ‌است.

وی با بیان اینکه در سال گذشته رشد منفی اقتصادی در کشور حاکم بود، افزود: اکنون رشد اقتصادی کشور مثبت ۴ درصد است که شرایط خاصی را برای توسعه اقتصاد کشور فراهم کرده است.

مشاور رسانه‌ای رئیس‌جمهور از توسعه بیمه همگانی درمانی در کشور خبر داد و گفت: رئیس‌جمهور وعده داده بود در یکسال آینده ۵ میلیون نفر به تعداد بیمه‌شدگان درمانی افزوده شوند که اکنون این رقم فراتر رفت و به ۹ میلیون نفر افزایش یافت و در واقع همه مردم کشورمان از خدمات بیمه درمانی استفاده می‌کنند.

صادق بر سیاست‌های اطلاع‌رسانی دولت تأکید کرد و گفت: دولت شرایط مهمی برای شفاف‌سازی در اطلاع‌رسانی فراهم کرده است و اصحاب رسانه باید در این مهم تلاش کنند.