مدیر عامل رایتل در دیدار اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از این اپراتور به تشریح مشارکت این نهاد در فعالیت‏های فرهنگی پرداخت. وی با بیان اینکه امسال رایتل حامی سی و سومین دوره جشنواره فیلم فجر است گفت: امیدواریم با همکاری خوبی که با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز کرده‏ایم بتوانیم قدمی در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری برداریم.


سید مجید صدری گفت: فعالیت‏های رایتل در فضای فرهنگی که با استقبال مخاطبان این اپراتور رو به رو شده به مشارکت در جشنواره فیلم فجر خلاصه نمی‏شود. علاوه بر راه‏اندازی سرویس‏هایی ویژه فیلم، سریال و موسیقی در هفته‏ های گذشته تفاهم نامه‏ای با سازمان تبلیغات اسلامی به امضا رساندیم که طی آن محتوایی ارزشمند در اختیار مخاطبان قرار خواهیم داد.

صدری همچنین از عرضه سیم­کارت کودک در چند روز آینده خبر داد و گفت: سیم کارت­ کودک با امکان استفاده انحصاری از آپارات کودک، سرویس انیمیشن و کارتون رایتل و مجله نبات در اختیار خانواده­ها قرار می گیرد تا با آسودگی به فرزندانشان اجازه استفاده از این سیم­ کارت را بدهند.

مدیرعامل رایتل در عین حال افزود: تعداد شهرهای تحت پوشش شبکه رایتل نسبت به شهریور سال گذشته ۷۸ درصد رشد داشته و از ۱۲۸ شهر به ۲۲۸ شهر رسیده است.

به گفته وی تعداد سایت­های این اپراتور نیز با رشد ۱۳۸ درصدی از ۹۲۶ سایت در شهریور ۹۲ به ۲۲۰۰ سایت افزایش پیدا کرد.

سید مجید صدری با اشاره به رشد چشمگیر عرضه سیم کارت­ها نیز گفت: رایتل به دنبال برنامه­ ریزی­های صورت گرفته و تلاش بی وقفه همکاران موفق به افزایش فروش سیم کارت به میزان ۴۲۰ درصد به نسبت شهریور ماه سال ۹۲ گردید که این میزان رشد حدودا معادل ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار سیم­کارت است.

مدیرعامل رایتل در پایان عنوان کرد: در حال حاضر بیش از ۳ میلیون مشترک در شبکه رایتل فعال هستند که این میزان در مقایسه با ۳۵۰ هزار مشترک فعال سال ۹۲ نشان دهنده رشد ۸۴۳ درصدی مشترکان رایتل است.

شایان ذکر است در بازدید اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از رایتل علاوه بر حجت الاسلام والمسلمین سالک رئیس کمیسیون، حجت الاسلام آقا تهرانی نایب رئیس این کمیسیون، حجت الاسلام سید مرتضی حسینی، حجت الاسلام مفید کیایی نژاد، دکتر جمشید جعفرپور، سیدحسن شجاعی کیاسری و سرکار خانم لاله افتخاری نماینده تهران حضور داشتند.