گروه اقتصادی

- عباس ملکی‌تهرانی، قائم‌مقام ارشد ایران‌خودرو در گفت‌وگو با «افکارنیوز» در پاسخ به این پرسش که خبری در رسانه‌ها منتشر شده مبنی بر این‌که شرکت ایران‌خودرو برای حضور در مزایده باشگاه پرسپولس ابراز تمایل کرده است، اظهار داشت: ایران خودرو یک چنین قصدی را ندارد.

وی درباره واکنش‌ها درباره این‌که در زمان انتشار خبر تمایل ایران‌خودرو برای حضور در مزایده باشگاه پیروزی این ابهام برای مردم به وجود آمد که اگر ایران‌خودرو برای خرید باشگاه پیروزی پول دارد، چرا باید از زیان‌های خود صحبت کند، افزود: وقتی ما چنین چیزی را نگفتیم، توهمات آن را هم ما باید جواب بدهیم؟!

قائم‌مقام ارشد ایران‌خودرو متذکر شد: ما خودرو تولید می‌کنیم و امور ورزشی را هم بهتر است خبرنگاران انجام دهند.

ملکی‌تهرانی تاکید کرد: من این خبر منتشر شده در رسانه‌ها را به شدت تکذیب می‌کنم.

به گزارش افکارنیوز، مزایده واگذاری سرخابی‌ها در دو نوبت گذشته به دلیل نبود متقاضی برگزار نشد و قرار است اردیبهشت‌ماه نوبت سوم مزایده برگزار شود. مسوولان وزارت ورزش تاکید کرده‌اند برای باشگاه پیروزی متقاضی وجود دارد، ولی فعلا برای استقلال متقاضی پیدا نشده، هر چند مسوولان استقلال مدعی شده‌اند چند متقاضی برای استقلال نیز پیدا شده است.
جدی‌ترین متقاضی برای پیروزی اما حسین هدایتی است و مذاکراتی با مسوولان وزارت ورزش انجام داده تا شرکت استیل‌آذین ایرانیان در مزایده شرکت کند.

در خبرهای رسانهها منتشر شده بود که هدایتی احتمالا در مزایده تنها نخواهد بود؛ چراکه طبق اخبار کسبشده، شرکت ایرانخودرو نیز برای حضور در مزایده ابراز تمایل کرده و باید دید در نهایت کدام شرکتها به طور رسمی در مزایده حاضر میشوند.