به گزارش ایکوپرس، معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با اعلام این خبر اظهار کرد: وب سایت مهندسی و تحقیقات بازار، نتیجه برنامه ریزی و تلاش یک ساله کارشناسان معاونت بازاریابی و فروش و مدیریت ارتباطات گروه صنعتی ایران خودرو است.

وی با اشاره به روند رو به رشد نقش الکترونیک و اطلاعات در همه کسب و کارها، دنیای مجازی را ارزان ترین و موثرترین ابزار انتقال پیام از سازمان به مخاطب و بالعکس دانست و افزود: براساس همین واقعقت ارتباطی، گروه صنعتی ایران خودرو از این ابزار برای تفاهم و تعامل بیشتر با مشتریان بهره گرفته است.

وی افزود: وب سایت جدید مهندسی و تحقیقات بازار ایران خودرو با امکان برگزاری کلینیک های مجازی و ثبت نظرسنجی ها فعال است و در مراحل توسعه و تکامل، گروه های مباحثه نیز به آن افزوده خواهد شد.

خان کرمی یادآور شد: با ارتقای سطح انتظارات کاربران و اهمیت ارایه خدمات بیشتر، این سامانه که در حال حاضر به نشانیhttp: / / marketresearch. ikco. irدر دسترس است، قابل تغییر خواهد بود.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو بهره گیری از وب سایت اختصاصی مهندسی و تحقیقات بازار ایران خودرو در سال ۹۴ را نقطه عطفی در ارتقای کیفیت ارتباط و رضایت مندی مشتریان توصیف کرد.