به گزارش افکارخبر، فرامرز توفیقی با اشاره به اینکه نشست کار گروه مزدی سال ۱۳۹۵ از هفته‌های آینده آغاز به کار خواهد کرد، اما زمان دقیقی اعلام نشده است، اظهار داشت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اسامی نمایندگان شرکای اجتماعی را برای حضور در نشست‌های کار گروه مزد ۱۳۹۵ دریافت کرده است.

وی افزود: هنوز تاریخ دقیقی برای برگزاری کار گروه مزد سال آینده اعلام نشده است علاوه بر این نشست‌های شورای عالی کار برگزار نمی‌شود.

این عضو شورای عالی کار با بیان اینکه پاسخ دقیقی از دفتر معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر زمان تصویب حق مسکن ۲۰ هزار تومانی کارگردان دریافت نکرده‌ایم، گفت: این موضوع منجر به بی‌اعتمادی طرف کارگری دولت خواهد شد.

توفیقی همچنین از عدم برگزاری نشست‌های شورای عالی کار خبر داده و تصریح کرد: علاوه بر موضوعات قبلی نشست‌های شورای عالی کار بلاتکلیف است، در مباحثدستمزدی و مشکلات کارگران مطرح نشده است.

وی درباره پیشنهاد دستمزد سال آینده رقمی اعلام نکرد، اما با توجه به عقب‌ماندگی‌ مزد برگزاری نشست‌های شورای عالی کار را در این زمینه موثر دانست.

این نماینده فعال کارگری همچنین یکی از موضوعات زمین مانده از مشکلات کارگران را ماده ۷ قانون کار در مورد قراردادهای موقت کارگران عنوان کرد و گفت: موضوعات مهمتر از دستمزد در باره قراردادهای کارگران وجود دارد که باید پیگیری شود.