به گزارش روابط عمومی بانک ملت، علیرضا جهانگیری با حضور در دفتر مدیرعامل بانک ملت از نقش موثر این بانک در برگزاری همایش مذکور و به تبع آن تقویت تعاملات اقتصادی فی ما بین دو کشور سپاسگزاری کرد.

بر اساس این گزارش، سمینار بین المللی تخصصی " چشم انداز پروژه های فراساحلی " با تلاش سفارت جمهوری اسلامی ایران در لاهه هلند و با همکاری بانک ملت برگزار شد.

در این سمینار که در روزهای سه شنبه و چهارشنبه، پنجم و ششم آبان ماه سال جاری در شهر لاهه هلند برگزار شد، بیش از ۶۰ شرکت خارجی فعال در زمینه های پروژه های فراساحلی به ویژه در حوزه های نفت و گاز از جمله شرکت شل و توتال، سازمان توسعه نفت و گاز فراساحلی هلند(آی. آر. او)، آژانس دولتی صندوق ضمانت صادرات هلند(آترادیوس) و نیز شرکت های ایرانی فعال در این حوزه حضور داشتند.

براساس این گزارش، بانک ملت هم به عنوان بانک پیشگام در حوزه انرژی به ویژه به لحاظ توانمندی های تخصصی و حرفه ای متمایز و حجم عظیم تأمین مالی پروژه های نفت و گاز و پتروشیمی در همایش یادشده مشارکت فعال داشت.

بانک ملت در این همایش آمادگی خود را برای همکاری با شرکت های داخلی و خارجی به منظور استفاده از ظرفیت های بالقوه کشور و تأمین مالی پروژه های حوزه انرژی اعلام کرد.