به گزارش افکارنیوز،

 از روزی که عباس آخوندی به‌عنوان وزیر راه و شهرسازی کشور از سوی نمایندگان مجلس رای اعتماد گرفت وی به تعداد انگشتان یک دست هم از پروژه‌های مسکن مهر بازدید نکرده است.

از مردادماه 92 تا کنون حتی آخوندی افتخار حضور در افتتاح پروژه‌های این طرح را نداده است و روبان هیچ کدام از واحدهای آماده افتتاح به دست وزیر راه و شهرسازی دولت تدبیر و امید قیچی نشده است.

در دهه فجر امسال نیز مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی یک تنه با سفر به استانهای مختلف واحدهای آماده مسکن مهر را افتتاح کرد.

یکی از پروژه‌هایی که قرار بود همزمان با دهه فجر افتتاح شود 4500 واحد فاز 11 کوزو شهر پردیس بود. البته بر خلاف وعده‌های داده شده این واحدها در بهمن ماه افتتاح نشدند.

در این زمینه مدیرعامل شرکت عمران پردیس دلیل افتتاح نشدن این پروژه‌ها را انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی عنوان کرده و گفته بود: در نیمه دوم اسفند 94 (ماه جاری) این واحدها افتتاح می‌شود.

در سه دهه فجر اخیر عباس آخوندی با آن‌که پیش از این در دهه هفتاد وزیر مسکن و شهرسازی بوده، علاقه‌ای به حضور در پروژه‌های مسکن مهر جهت افتتاح نداشته است. به این ترتیب رکورد عدم افتتاح واحدهای مسکن مهر توسط وزیر راه و شهرسازی دولت یازدهم سه ساله شد.