به گزارش ایسنا، به گفته فعالان بازار قيمت سيمكارت كاركرده كد يك در بازار تلفن همراه تقريبا تا ۸۹۵ هزار تومان است و سيمكارت صفر با كد دو به مبلغ ۸۷۵ هزار تومان و كاركرده آن ۴۷۵ هزار تومان به فروش ميرسد.

هم‌چنین سیم‌کارت صفر با کد سه نیز به مبلغ ۶۸۵ هزار تومان و کارکرده‌ی آن به مبلغ ۴۱۰ هزار تومان فروخته می‌شود و قیمت سیم‌کارت صفر با کد چهار هم ۴۸۰ هزار تومان و کارکرده‌ی آن ۳۲۵ هزار تومان است.

سیم‌کارت صفر با کد پنج به مبلغ ۴۴۵ هزار تومان و کارکرده‌ی آن ۲۹۰ تا ۳۱۰ هزار تومان به فروش می‌رسند و سیم‌کارت‌های صفر با کد شش هم به مبلغ ۴۰۵ هزار تومان و کارکرده‌ی آن ۲۷۰ هزار تومان فروخته می‌شوند.

به گزارش ایسنا، قیمت سیم‌کارت صفر با کد هفت و هشت نیز به مبلغ ۲۵۰ هزار تومان و کارکرده‌ی آن ۲۰۰ هزار تومان و قیمت سیم‌کارت‌های ۰۹۱۹ به مبلغ ۱۰ هزار تومان است.

اما همراه اول نسبت به ارائه دو نوع سیم‌کارت دایمی با قیمت‌های ۱۲۴ هزار و ۸۰۰ تومانی با پیش شماره ۰۹۱۰(بدون تضمین) و ۲۵۴ هزار و ۸۰۰ تومانی با پیش شماره ۰۹۱۲(تضمین‌دار) اقدام می‌کند.

سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل هم پنج هزار تومان به فروش می‌رسند که دو هزار تومان شارژ اولیه دارند و همراه با آن سیم‌کارت هدیه با پست ارسال می‌شود و برروی آن ۲۰۰ تومان شارژ دارد؛ به علاوه ۱۰۰ کیلوبایت GPRS رایگان و ۲۰ پیام الکترونیکی پستچی رایگان هم دارند.

قیمت سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل هم ۱۲۰ هزار تومان به علاوه چهار درصد مالیات ارزش بر افزوده است. علاوه بر آن ایرانسل دو مدل سیم‌کارت پیام‌رسان دائمی و اعتباری دارد که سیم‌کارت پیام‌رسان دائمی ۵۰ هزار تومان است که ۲۰ هزار تومان قیمت سیم‌کارت و ۳۰ هزار تومان سپرده است و اعتباری آن چهار هزار تومان به علاوه هزار تومان شارژ اولیه است که این سیم‌کارت‌ها قابلیت ارسال SMS، MMS و GPRS را دارند و هزینه‌ی SMS آن ارزان‌تر از تعرفه‌ی سیم‌کارت‌های معمولی است.

سيمكارتهاي ميكروسيم ايرانسل هم سيمكارتهايي براي گوشيهاي آيپد و آيفون هستند كه اعتباري آن ۱۰ هزار تومان با سه هزار تومان شارژ اوليه است و دائمي آن ۱۲۰ هزار تومان به فروش ميروند و سيمكارت پيامرسان اعتباري ميكروسيم هشت هزار تومان است كه دو هزار تومان شارژ دارد و سيمكارتهاي پيامرسان دائمي ميكروسيم هم ۵۰ هزار تومان قيمت دارند.