به گزارش افکارنیوز،

در جریان برگزاری نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در بصره بزرگترین و مهمترین استان اقتصادی کشور عراق ، خودروی  تولید داخل آریو با بیشترین میانگین درخواست خرید رکورد متقاضی خرید محصولات سایپا در نمایشگاه را به خود تخصیص داد . خودرو آریو تنها خودروی دنده اتوماتیک عرضه شده در نمایشگاه 4 روزه بصره بود که با استقبال بازدیدگنندگان عراقی مواجه شد .

 

 بنا به گزارش های دریافتی از نمایشگاه بصره درخواست خرید و تسریع در صادرات این محصول تولید داخل از جانب بازدیدکنندگان بیش از تصور بوده و همین امر لازم می نماید تا برنامه ریزی های آتی صادرات این محصول با سرعت بیشتری پی گیری شود .  

 

همچنین به منظور رانندگی آسان، مطمئن ، ایمن و استاندارد معلولین با نصب و مناسب سازی تجهیزات مورد نظر برای معلولین با بهترین کیفیت و آخرین استانداردها مربوطه خودروی آریو، مورد تحسین بازدیدگنندگان قرار گرفت .

 

گفتنی است در نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در شهر بصره  گروه خودروسازی سایپا با حضور شرکت های سایپا, سایپا شیشه و ایدکو و با هدف ارائه توانمندی های خود در این نمایشگاه حضور یافته و محصولاتی چون ساینا، تیبای ساخت اسکندریه عراق, تیبا2، وانت 151 کافه تریا و خودروی تیبای دوگانه سوز با در رده های بعدی خرید قرار گرفتند .  این نمایشگاه  عصر  امروز  پس از 4 روز به کار خود پایان داد .