به گزارش افکارنیوز،

بانک پارسیان به هدف گسترش فرهنگ استفاده از بانکداری الکترونیک  ، طرح «هر آن،یک جایزه» را اجرا می‌کند. بر اساس این طرح به مشتریانی که از درگاه های بانکداری الکترونیک بانک مانند دیجی بانک، همراه بانک و اینترنت بانک پارسیان استفاده می‌کنند در صورتی که منجر به عملیات موفق مالی ‌شود ، روزانه 100 کوپن تخفیف از یکی از معتبرترین فروشگاه های آنلاین کشور ، به مبلغ 1.000.000ریال با تاریخ انقضای 3روزه دریافت خواهند کرد .

این طرح به مدت سه ماه اجرایی خواهد شد و در صورتی که تمامی مشتریان بانک پارسیان از این خدمات بهره‌مند شوند مبلغی معادل هزاران ریال هزینه کل این طرح خواهد بود.

همچنین به منظور ایجاد تعادل لازم برای ارائه جوایز، زمان قرعه کشی محدود به ساعت 8 الی 23 تعیین و انجام می‌شود. در واقع تعداد تراکنش های موجود در بسته زمانی که برنده قرعه کشی شده است محاسبه و بر اساس آن قرعه کشی مجدد تراکنش صورت می‌گیرد و یک کوپن تخفیف به مشتری که تراکنش را انجام داده تخصیص یافته و از طریق پیامک به وی اعلام می‌شود.

مشتریانی که در این طرح برنده شوند می توانند بر اساس پیامک ارسالی وارد سامانه خانه بانک پارسیان شده و ضمن فعال سازی سایر سرویس‌ها و خدمات غیر حضوری خود، نسبت به مشاهده فهرست کوپن یا کوپن های خود اقدام کنند.